0 آیتم - ریال 0
  • سبد خرید شما خالی است.
  1. خانه
  2. /
  3. دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه

دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه

نگاهی به بخش بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد انیستیتو اینفو پارسه

در دنیای امروز٬ اطلاعات در ابزار های قابل حمل و کوچکی به نام هارد دیسک نگه داری می شوند از این رو همواره نگرانی جهت از بین رفتن اطلاعات موجود در هارد دیسک وجود دارد.

این نگرانی باعث ایجاد سوالی در خصوص بازیابی اطلاعات می گردد.

آیا راهی برای برگرداندن اطلاعات از دست رفته وجود دارد؟

در جواب سوال بالا باید گفت در چند سال اخیر با وجود پیشرفت مهندسان در بخش بازیابی اطلاعات و همچنین موجود شدن دستگاه های قوی بازیابی مانند MRT امکان بازگردانی دیتا (اطلاعات) بصورت تخصصی در ایران فراهم شده است.

دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه به عنوان برترین و پیشرو ترین شرکت در زمینه بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارد دیسک در کنار واردات تجهیزات و دستگاه های ریکاوری در ایران و همچنین با دارا بودن کادر مجرب بازیابی فوق تخصصی هارد با بیش از ۱۵ سال سابقه امکان تعمیر و بازگردانی اطلاعات انواع هارد دیسک را به مشتریان خود عرضه میدارد.

جهت ارتباط با کارشناسان اینفو پارسه جهت ارسال و یا مشاوره رایگان در خصوص تعمیر و ریکاوری هارد دیسک٬ از بخش پشتیبان آنلاین در پایین گوشه سمت راست وب سایت استفاده نمایید. همچنین میتوانید با تماس با شماره ۶۶۱۷۵۳۴۹ – ۰۲۱ ارتباط برقرار نمایید.

دپارتمان تخصصی ریکاوری هارد انیستیتو انفورماتیک پارسه به صورت تخصصی و با استفاده از بروز ترین تجهیزات در زمینه تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد دیسک خدمات زیر را ارایه میکند:

 

●  رفع مشکلات صدا خوردن هارد 

●  بازیابی فوق تخصصی هارد های آبخورده 

●  جراحی هارد دیسک های اکسترنال جهت تعویض هد 

●  جراحی هارد دیسک های اینترنال جهت تعویض پلاتر 

●  پروگرامر انواع برد های هارد 

●  بازیابی اطلاعات در هنگام شناخته نشدن قطعه 

●  بازیابی اطلاعات درهنگام عدم نمایش ظرفیت هارد دیسک 

●  بازیابی اطلاعات درهنگام شناخته نشدن فایل های هارد دیسک در سیستم عامل 

●  بازیابی اطلاعات بعد از فرمت شدن هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال 

●  ریکاوری تخصصی اطلاعات در صورت از بین رفتن پارتیشن ها 

●  بازیابی اطلاعات در صورت پاک شدن دیتا توسط ویروس 

●  ریکاوری فوق تخصصی هارد در صورت از بین رفتن اطلاعات در هنگام نوسانات برق 

●  ریکاوری دیتا هارد در صورت وجود بد سکتور

●  بازیابی فوق تخصصی دیتا انواع هارد های IDE HDD , SATA HDD 

●  بازیابی دیتا انواع هارد لپ تاپ های Asus, Apple, Dell, Toshiba, Sony و باقی برند های موجود در سطح بازار 

●  بازیابی فوق تخصصی دیتا از هارد دیسک های سرور HP, Samsung, Asus, Acer 

●  بازیابی دیتا هارد دیسک های سرور SCSI , SAS 

●  بازیابی دیتا تمامی هارد های اکسترنال موجود در سطح بازار 

●  بازیابی دیتا فلش مموری 

●  بازیابی دیتا حافظه تلفن همراه 

●  ریکاوری فوق تخصصی هارد هایی با مشکل فریمور 

●  ریکاوری دیتا هارد های معیوب از نظر برد 

●  انجام امور بازیابی هارد برای مراکز دولتی و ارگان ها 

●  ریکاوری تخصصی هارد لپ تاپ های اپل 

●  برگرداندن اطلاعات پاک شده از هارد های ضربه دیده 

●  جراحی هارد هایی که وارد آمدن ضربه منجر به پاک شدن اطلاعات آن ها شده

زمان بازیابی اطلاعات چقدر میباشد؟

از آنجایی که بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد امری بسیار حساس و ظریف میبشاد و همچنین پروسه بازیابی هارد امری زمان بر است میتوان گفت برای ریکاوری زمانی مابین ۲ الی ۴ هفته کاری نیاز است.

در ابتدا تکنسیت های متخصص در زمینه بازیابی فوق تخصصی دیتا زمان تقریبی را به مشتری اطلاع داده و در صورت اعلام موافقت پروسه بازیابی فوق تخصصی هارد شروع میشود.
در بازیابی فوق تخصصی هارد چه دستگاه هایی مورد استفاده قرار میگیرند؟ 
میتوان گفت دستگاه پر قدرت بازیابی فوق تخصصی هارد MRT Ultra و همچنین Clean Room دو ابزار ویژه در این پروسه میباشند که وظایف بازیابی هارد و جراحی آن را بر عهده دارند

●  دستگاه بازیابی فوق تخصصی دیتا MRT Ultra را میتوان یکی از برترین دستگاه ها در زمینه ریکاوری اطلاعات و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از انواع هادر دیسک ها نامید. این دستگاه با توانایی بازیابی فوق تخصصی دیتا همزان ۳ هارد دیسک میتواند پروسه بازیابی هارد را به مقدار چشم گیری سرعت ببخشد. 
●  همچنین با وجود تکنسین های مجرب در زمینه بازیابی فوق تخصصی دیتا٬ و قدرت دستگاه های بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد٬ میتوان ضریب موفقیت در پروسه بازیابی هارد را به بالای ۹۵ درصد بیان نمود.

در بخش جراحی تخصصی هارد دپارتمان بازیابی دیتا انفورماتیک پارسه٬ پروسه برگرداندن اطلاعات پاک شده به شکل انجام می گیرد؟

در ابتدا باید گفت ریکاوری هارد دیسک ها به دو بخش تقسیم میگردد.

در بخش اول میتوان از ریکاوری هارد دیسک با استفاده از دستگاه های بازیابی دیتا مانند MRT Ultra نام برد که تمام پروسه برگرداندن اطلاعات پاک شده و یا تعمیر فریمور هارد را به صورت نرم افزاری انجام میدهند.

اما در بعضی مواقع نیاز به جراحی هارد جهت تعمیر سیلندر هارد٬ تعمیر هد هارد و تعمیر اجزایی دیگر هارد میباشد. در این نوع از بازیابی دیتا٬ تکنسین مجرب در بخش جراحی تخصصی هارد جهت ریکاوری اطلاعان نیاز به باز کردن هارد دیسک در فضایی عاری از هرگونه گرد و غبار دارد. این جراحی هارد در دستگاه های Clean Room انجام میپذیرد و نیاز مداوم به حظور تکنسین متخصص در بخش جراحی هارد دارد.

 

در این مواقع پروسه جراحی در چند بخش انجام میپذیرد 

بخش اول: تعمیر سیلندر هارد 

در صورتی که هارد دیسک ضربه خورده باشد و یا در اثر تغییر ناگهانی ولتاژ برق٬ اختلالی در سیلندر هارد به وجود بیایید٬ نیاز به جراحی تخصصی هارد توسط تکنسین مربوطه میباشد. در صورت امکان پروسه جراحی هارد به تعویض سیلندر مجرب میشود و اطلاعات بر روی دیسک باقی میماند. اما در صورتی که تعمیر سیلندر هارد پاسخ گو مشکل بجود آمده نباشد٬ تکنسین جراحی تخصصی هارد دسیک سخت حاوی اطلاعات را به هارد دیسک جدید منتقل کرده و پروسه بازیابی دیتا را شروع میکند

 

بخش دوم: تعمیر هد هارد 

در بسیاری از مواقع بر اثر ضربه٬ تکان های شدید٬ آبخوردگی و یا نوسان در جریان برق هد های هارد مه مسعول خواندن اطلاعات ار دیسک سخت را بر عهده دارند خراب شده و نیاز به تعمیر هد هارد دارند. 
در این موارد تکنسین مجرب در بخش جراحی تخصصی هارد با پیدا کردن هارد دیسکی مشابه و تعویض هد و یا دیسک های سخت افزاری اقدام به پروسه تعمیر هد هارد میکند. این مورد هم نیاز به اتاق عاری از هر گونه غبار یا همان Clean Room را دارا میباشد.