با خرید یک پروگرامر یونیورسال فوق حرفه ای ، از خرید پروگرامر های اختصاصی بی نیاز شوید.

چکیده:

دستگاه پروگرامر، قطعه ای سخت افزاری است که تعمیرکاران انواع دستگاه های الکترونیکی، جهت پروگرام IO و IC های دستگاه های مختلف از دستگاه پروگرامر بهره میبرند.

پروگرامرها انواع مختلفی دارند، و تعمیرکاران برای رفع مشکلات دستگاه های معیوب، به پروگرامر نیاز دارند.

برخی پروگرامرها، قابلیت پروگرام آی سی و یا آی او های خاصی را دارند، اما دستگاه های پروگرامر یونیورسال ، قابلیت پروگرام انواع آی سی و آی او های مختلف را دارا میباشند. بنابراین یک تعمیرکار وسایل الکترونیکی، جهت انجام امور تعمیراتی خود، به یک دستگاه پروگرامر یونیورسال نیاز دارد.

پروگرامر قطعه ای سخت افزاری است که به عنوان رابطی برای خواندن و نوشتن ، و یا به بیان بهتر، جهت پروگرام IO و IC های دستگاه های مختلف به کار میرود.

پروگرامر ها انواع متفاوتی دارد؛ برخی از پروگرامرها فقط قادرند که به پروگرام IO یا IC های خاصی بپردازند، که به این نوع از پروگرامرها، پروگرامر اختصاصی گویند؛ اما پروگرامرهای کارآمدتری هم وجود دارند، که قابلیت پروگرام هزاران نوع IC و IO مختلف را دارند. به این نوع از پروگرامرها، پروگرامر چندمنظوره، پروگرامر یونیورسال و یا پروگرامر مولتی فانکشن نیز گویند. معمولأ پروگرامرهای یونیورسال قابلیت پروگرام IO و IC دستگاه های مختلف را دارا میباشند؛ پروگرامرهای یونیورسال میتوانند به پروگرام TV، پروگرام لپتاپ، پروگرام پرینتر، پروگرام IC خودرو و … بپردازند.

به طور معمول تعمیرکاران TV، با خرید پروگرامر TV و تعمیرکاران لپتاپ با خرید پروگرامر تخصصی لپتاپ بسیاری از مشکلات دستگاه های تعمیراتی خود را برطرف مینمایند؛ اما پروگرامر تلوزیون و پروگرامر تخصصی لپتاپ نیز محدودیت هایی را در پروگرامIO و IC های TV و یا لپتاپ دارند.

بنابراین خرید دستگاه پروگرامر حرفه ای یونیورسال که قابلیت پروگرام گستره عظیمی از آی سی و یا آی او های دستگاه های مختلف را دارد، برای تعمیرکاران حوزه های مختلف دارای صرفه ی اقتصادی بیشتری میباشد. بنابراین تعمیرکاران TV و یا لپتاپ، با خرید پروگرامر فوق حرفه ای چندمنظوره، از خرید پروگرامر تلوزیون  و یا خرید پروگرامر تخصصی لپتاپ بی نیاز میشوند. زیرا پروگرامرهای یونیورسال قابلیت پروگرام IO و IC دستگاه های مختلف را دارند.

بنابراین با توجه به مطالب ذکر شده میتوان نتیجه گرفت که، تعمیرکاران دستگاه های مختلف از جمله تعمیرکاران لپتاپ، PC، TV، پرینتر، خودرو، ماشین آلات صنعتی و… با خرید پروگرامر فوق حرفه ای یونیورسال قادر به پروگرام طیف وسیعی از انواع آی سی و یا آی او ها میباشند.

مطالب فوق الذکر را چنین میتوان خلاصه نمود:

با خرید پروگرامر فوق حرفه ای یونیورسال، از موارد زیر بی نیاز میشوید:

  • خرید پروگرامر TV
  • خرید پروگرامر تخصصی لپتاپ
  • خرید پروگرامر خودرو
  • خرید پروگرامر پرینتر
  • خرید پروگرامر ماشین آلات صنعتی
  • خرید پروگرامر LCD,LED, MONITOR

و … .

کمپانی های مختلفی در سراسر دنیا به تولید و ساخت پروگرامرهای یونیورسال میپردازند؛ اما یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پروگرامر چندمنظوره و فوق حرفه ای، کمپانی سازنده دستگاه پروگرامر فوق حرفه ای RT است. پروگرامرهای مولتی فانکشن سری RT، انواع مختلفی دارند که تمامی آنها قابلیت پروگرام میلیون ها نوع  IC و IO مختلف را دارا میباشد.

پروگرامر یونیورسال فوق حرفه ای
universal Programmer

 

پروگرامر یونیورسال
RT809F

 

انفورماتیک پارسه، تنها نماینده رسمی فروش پروگرامر چندمنظوره RT809 در ایران

جهت خرید پروگرامر فوق حرفه ای سری RT، به صفحات این محصولات مراجعه نمایید:

[WD_Button id=1244]                [WD_Button id=1243]

[WD_Button id=1238]                 [WD_Button id=1240]

دریافت ورژن های جدید نرم افزار Programmer RT809F و Programmer RT809H-2017 از طریق مراجعه به صفحه فروش پروگرامر یونیورسال مربوطه امکان پذیر میباشد.

پروگرامر هارد 2

جدیدترین اخبار شرکت انفورماتیک پارسه را از طریق صفحات مجازی دنبال نمایید:

ورود به کانال تلگرام 

ورود به کانال آپارات انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه Twitter انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه فیس بوک انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه Delicious انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه اینستاگرام انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه google plus انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه stumbleupon انفورماتیک پارسه

اگر این مقاله برای شما مفید بوده است، لطفأ ما را در گوگل محبوب نمایید.