خرید٬ نقد و بررسی Programmer RT809H، که آن را از تمامی پروگرامرها متمایز میکند.

چکیده: پیشرفت روزافزون تکنولوژی، متخصصان و طراحان پروگرامر حرفه ای RT را برآن داشت که با اعمال تغییراتی شگرف در سخت افزار و نرم افزار پروگرامرهای سری RT، محصولی تولید نمایند که قابلیت ساپورت میلیون ها IC و IO را به طور آنلاین وآفلاین را داشته باشد. پس از انجام تحقیقات فراوان، تولیدکنندگان پروگرامر RT به محصولی دست یافتند به نام  Programmer RT809H، که ویژگی های منحصر به فردی را در پروگرام انواع آی سی و ای او دارد.

Programmer RT809H چیست ؟

RT809 یک پروگرامر جهانی مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع است که برای تمام رایانه ها و لپ تاپ های مبتنی بر پردازنده پنتیوم IV و بالاتر، مناسب است. در هنگام کار، این برنامه می تواند به وسیله پورت پر قدرت USB2  رایانه  مستقیما به برنامه٬ درایور داخل نرم افزار متصل شود. این ویژگی ،عملیات نصب پروگرام را خیلی بسیار آسان تر میکند.  
اینفو پارسه، تنها نماینده رسمی فروش پروگرامر چندمنظوره RT809 در ایران

ویژگی های Programmer

پشتیبانی EMMC – NAND – NOR – EC – EPROM پشتیبانی از ویندوز XP ،Vista ،ویندوز7 ، 8 و 10. عدم نیاز به منبع برق خارجی. با مصرف کم انرژی ، می تواند به عنوان مبدل سیگنال VGA استفاده شود . قابلیت شناسایی هوشمند اغلب تراشه ها. پشتیبانی از سری های 24، 25، 94 و 95 فلش سریال ISP. خواندن و نوشتن آفلاینEEPROM پشتیبانی از سری های26، 27، 28، 29، 30، 39، 49 و 50 فلش مموری NOR و خواندن و نوشتنPROM پشتیبانی از TSOP48/BGA . شناسایی خودکار و خواندن آفلاین فلش مموری NAND
توانایی شناسایی و خواندن و نوشتن اغلب فلش های NAND NAND_AUTO
استفاده از آداپتور BGA ،پشتیبانی از خواندن/ نوشتن سریع آفلاین EMMC (خط 8 بیتی) EMMC_AUTO
استفاده از آداپتور BGA ،پشتیبانی از خواندن/ نوشتن سریع آفلاین EMMC (خط 4 بیتی) EMMC_AUTO_4BIT
خواندن-نوشتن EMMC  EMMC_AUTO_ISP
  پشتیبانی از شناسایی EMMC  در حالت آنلاین یا آفلاین،  خواندن و نوشتن ناحیه .BOOT/USER/RPOM/GPP I2C /پورت سریالISP دارای عملکرد قوی، سازگار با شماتیک بسیاری از تراشه های LCD، توانایی بررسی آنلاین اطلاعات چاپی، خواندن و نوشتن آنلاین تراشه های NOR/NAND/EMMC و خواندن و نوشتن آنلاین یا آفلاین تراشه های EC لپ تاپ. پشتیبانی از سری های IT8/KB90/NPCE/NEC16 از تراشه EC مادربورد لپ تاپ برای خواندن و نوشتن ساختار کامل درایور در کنار ارتقاء رایگان نرم افزار  توانایی بالا درساپورت NAND FLASH ها تا ظرفیت 64GB. تنها پروگرامر یونیورسال با قابلیت شناسایی خودکار تمام چیپست ها. دارای قابلیت تشخیص مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خود پروگرامر. بهترین پروگرامر یونیورسال با قابلیت خواندن و برنامه ریزی پورتابل I/O از طریق سوکت لاین کیبورد . قیمت رقابتی و مناسب در مقایسه با سخت افزار و نرم افزار قدرتمند٬ پیشرفته و منحصر به فرد این پروگرامر. بهترین پروگرامر یونیورسال دارای قابلیت خواندن و برنامه ریزیLCD TV از طریق پورت های VGA و HDMI. تنها پروگرامر یونیورسال دارای کاربردهای فراوان در تعمیر TV ، DVD، DVB و بسیاری از ابزارهای الکترونیکی از طریق روش ISP. تنها پروگرامر یونیورسال دارای قابلیت ارتقاء پایگاه داده نرم افزار و افزودن چیپ های جدید به آن، توسط کاربر . بروز رسانی های مکرر نرم افزار. تنها پروگرامر یونیورسال دارای قابلیت آنالیز دقیق LCD TV به صورت خودکار و تشخیص مشکلات آن. بهترین پروگرامر یونیورسال با قابلیت پروگرام آنلاین (Reading and Programming Support OTP area ). سرعت بالای انتقال دیتا تا 480 Mbit در هر ثانیه. پشتیبانی اتوماتیک انواع آی سی سری های TSOP48 flash-NAND-EMMC-PLCC ETC . سازگار با تمام ورژن های Windows و امکان استفاده راحت و آسان از پروگرامر توسط کاربر(User Friendly). تشخیص اشکالات احتمالی اتصالات، قبل از انجام عملیات پروگرام کردن، به جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به چیپست ها .  
اینفو پارسه، تنها نماینده رسمی فروش پروگرامر چندمنظوره RT809 در ایران

جهت خرید پروگرامر کلیک کنید

ملزومات سیستم مورد نیاز برای کار با پروگرامر RT809H

  • سازگار با پنتیوم IV وبالاتر، رایانه رومیزی یا لپ تاپ، حداقل یک پورت سریال یونیورسال که با USB2/0 سرعت بالا همخوانی داشته باشد.
  • سیستم عامل ویندوز XP/Vista
  • دیسک سخت (هارد دیسک) با حداقل 1G حافظه خالی

دستورالعمل پورت خارجی Programmer

  • نمای جانبی DC : به غیر از USB متصل شده به رایانه ، یک منبع ولتاژ DC  با خروجی 9-12V  نیز وجود دارد(الکترود منفی خارج و الکترود مثبت داخل)که به طور خودکار بین منبع تغذیه خارجی و USB  سوئیچ  می شود.(لطفا از منبع تغذیه با کیفیت بالا استفاده کنید. در غیر این صورت پروگرامر آسیب می بیند و ضمانت ندارد.)
  • نمای جانبی پورت فلشینگ

اینفو پارسه، تنها نماینده رسمی فروش پروگرامر چندمنظوره RT809 در ایران

جهت خرید پروگرامر کلیک کنید

دستورالعمل پورت

دکمه سمت چپ ، POWER است که به عنوان دکمه سوئیچینگ سیگنالVGA نیز می باشد. خروجی سیاه و سفید IDC10 در وسط، پورت ISP است. عملکرد اصلی پورت ISP   تبدیل همه انواع MCU وکابل (FLYING LINE) به خواندن و نوشتن EMMC و… . برای اتصال این پورت به سیگنال کلیدی بورد  که قرار است فلشینگ شود ، از کابل (DUPONT LINE) استفاده  کنید. VGA ISP ” می تواند به عنوان خروجی سیگنال VGA استفاده شود و باید در زمان فلش کردن به پورت VGA  بورد متصل شود. VGA IN ” ورودی سیگنال VGA است که می تواند به گرافیک رایانه متصل شود. وقتی اتصال قطع استVGA ISP ، سیگنال VGA (تولید شده توسط) خودش را خواهد داد؛ در هنگام اتصال ،VGA ISP سیگنال گرافیک رایانه را می دهد؛ HDMI Digital high-definition interface” می تواند به پورت HDMI بورد فلشینگ متصل شود.

پکیج پروگرامر متشکل از موارد زیر می باشد:

پکیج استاندارد شامل اقلام زیر است: سیستم عامل برنامه نویس  (1) برد DIP لحیم کاری ساده 48 پین (1) بورد SOPلحیم کاری  ساده (1) کابل USB2/0 سرعت بالا (1) کابل اتصال VGA  (1)