بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد٬ دیگر نگران از دست دادن دیتا خود نباشید

نگاهی به بخش بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد انیستیتو انفورماتیک پارسه

در دنیای امروز٬ اطلاعات در دستگاه های قابل حمل و کوچکی به نام هارد نگه داری میشوند و همواره نگرانی از جهت از بین رفتن اطلاعات وجود دارد

اما آیا راهی برای بازیابی هارد و این اطلاعات وجود دارد؟!

در جواب این سوال میتوان گفت بله

دستگاه های قدرت مندی در زمینه بازیابی فوق تخصصی هارد یا همان بازیابی فوق تخصصی دیتا وجود دارند.
دپارتمان بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد انفورماتیک پارسه با دارا بودن مجرب ترین کادر بازیابی فوق تخصصی هارد با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد در ایران و همچنین دارا بودن برترین دستگاه ها در ضمینه بازیابی فوق تخصصی هارد مانند MRT Ultra و دستگاه های قدرتمند دیگر٬ اطمینان خاطری در خصوص بازیابی هارد میدهد

دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید


زمان بازیابی اطلاعات چقدر میباشد؟

از آنجایی که بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد امری بسیار حساس و ظریف میبشاد و همچنین پروسه بازیابی هارد امری زمان بر است میتوان گفت برای ریکاوری زمانی مابین ۲ الی ۴ هفته کاری نیاز است.

در ابتدا تکنسیت های متخصص در زمینه بازیابی فوق تخصصی دیتا زمان تقریبی را به مشتری اطلاع داده و در صورت اعلام موافقت پروسه بازیابی فوق تخصصی هارد شروع میشود.


در بازیابی فوق تخصصی هارد چه دستگاه هایی مورد استفاده قرار میگیرند؟
میتوان گفت دستگاه پر قدرت بازیابی فوق تخصصی هارد MRT Ultra و همچنین Clean Room دو ابزار ویژه در این پروسه میباشند که وظایف بازیابی هارد و جراحی آن را بر عهده دارند

●  دستگاه بازیابی فوق تخصصی دیتا MRT Ultra را میتوان یکی از برترین دستگاه ها در زمینه ریکاوری اطلاعات و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از انواع هادر دیسک ها نامید. این دستگاه با توانایی بازیابی فوق تخصصی دیتا همزان ۳ هارد دیسک میتواند پروسه بازیابی هارد را به مقدار چشم گیری سرعت ببخشد.
●  همچنین با وجود تکنسین های مجرب در زمینه بازیابی فوق تخصصی دیتا٬ و قدرت دستگاه های بازیابی فوق تخصصی اطلاعات هارد٬ میتوان ضریب موفقیت در پروسه بازیابی هارد را به بالای ۹۵ درصد بیان نمود.


چه امکانات و تجهیزاتی در بخش تعمیرات چیپ مادربرد مورد استفاده قرار میگیرد؟

در بخش تعمیرات چیپ مادربرد ابزار ها و دستگاه های مختلفی در کنار هم فعالیت میکنند تا بهترین نتیجه حاصل آید.

منجلمه این دستگاه های میتوان به ماشین تعویض چیپ BGA اشاره نمود که در صورت نیاز به تعمیرات چیپ سوخته میتواند هرگونه چیپست BGA را تعویض کرده و در کنار کار تعویض چیپ لپتاپ به تعمیرات چیپ مادربرد هم بپردازد.

همچنین در این امر از بهترین نوع مواد مصرفی مانند خمیر امتچ و یا توپ فلع های Qwin و مواد مصرفی دیگر جهت تعمیرات چیپ سوخته و یا تعویض چیپست گرافیک استفاده میشود.