فیلم آموزشی پروگرام آنلاین آیسی های SSOP8 با استفاده از کابل JTAG

rt809f+

فیلم آموزشی پروگرام آنلاین آیسی های SSOP8 با استفاده از کابل JTAG

( به عنوان پروگرامر LAPTOP و TV )

پروگرامر LAPTOP

 

نظر به سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی تعمیرات و تغییرات شگرف در طراحی مادربوردها، ما را برآن داشت تا به دنبال راهکاری مؤثر برای رفع این نیاز برآییم؛ لذا شرکت انفورماتیک پارسه، محصولات Programmer RT809F، RT809F+ Programmer، RT809H Programmer و RT809H-2017 Programmer را برای کمک و رفع مشکلات همکاران گرانقدر در نظر گرفته و با اخذ نمایندگی انحصاری پروگرامرهای سری RT809 در جهت ارائه این محصول در بازار ایران اقدام نموده است.
از جمله دلایلی که شرکت انفورماتیک پارسه، این محصولات را جهت عرضه انتخاب نموده است و به عنوان نماینده انحصاری شرکت تولید کننده پروگرامر RT در ایران فعالیت مینماید، وجود قابلیت های منحصر به فردی در این پروگرامر ها میباشد.
از جمله این قابلیت ها، امکان ساپورت تعداد نامحدودی از آی سی های دستگاه های مختلف و همچنین قابلیت پروگرام آنلاین برخی آی سی ها می باشد. به همین دلیل بسیاری از تعمیرکاران با خرید پروگرامر RT809 از خرید پروگرامر TV ، پروگرامر LAPTOP و … بی نیاز میشوند.

 

آیسی های SSOP8 در بسیاری از لوازم الکترونیکی همچون لپتاپ، PC ،TV، هارد و … مورد استفاده قرار میگیرند و شما میتوانید با استفاده از پروگرامر +RT809F ، RT809H و یا RT809H-2017 این آیسی ها را به صورت آنلاین و بدون نیاز به جدا کردن آیسی از روی برد، پروگرام نمایید. بنابراین شما میتوانید از پروگرامرهای سری RT809 به عنوان پروگرامر TV، پروگرامر LAPTOP و … استفاده نمایید.

بنابراین با توجه به استفاده بسیاری از تعمیرکاران عزیز از پروگرامر یونیورسال RT809، برآن شدیم تا فیلم آموزشی نحوه استفاده از پروگرامر RT809 جهت پروگرام آنلاین آیسی های SSOP8 با استفاده از کابل JTAG، که توسط مهندس پرداختی تهیه شده است را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

انفورماتیک پارسه، امیدوار است که بتواند قدمی هرچند کوچک در راستای پیشرفت کاری شما عزیزان بردارد.

 

 

انفورماتیک پارسه، تنها نماینده رسمی فروش پروگرامر چندمنظوره RT809 در ایران

جهت خرید پروگرامر فوق حرفه ای سری RT، به صفحات این محصولات مراجعه نمایید:

[WD_Button id=1244]                [WD_Button id=1243]

[WD_Button id=1238]                 [WD_Button id=1240]

دریافت ورژن های جدید نرم افزار Programmer RT809F و Programmer RT809H-2017 از طریق مراجعه به صفحه فروش پروگرامر یونیورسال مربوطه امکان پذیر میباشد.

پروگرامر هارد 2

جدیدترین اخبار شرکت انفورماتیک پارسه را از طریق صفحات مجازی دنبال نمایید:

ورود به کانال تلگرام 

ورود به کانال آپارات انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه Twitter انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه فیس بوک انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه Delicious انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه اینستاگرام انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه google plus انفورماتیک پارسه

ورود به صفحه stumbleupon انفورماتیک پارسه

اگر این مقاله برای شما مفید بوده است، لطفأ ما را در گوگل محبوب نمایید.

کار با پروگرامر

infoparseprogrammerPROGRAMMER RT809آموزش پروگرامرانفورماتیک پارسهایسی SSOP8پروگرامرپروگرامر ICپروگرامر IOپروگرامر laptopپروگرامر rt809پروگرامر SSOP8پروگرامر TVپروگرامر آنلاینپروگرامر چندمنظورهپروگرامر لپتاپپروگرامر یونیورسالکابل JTAG

Comments are disabled.

مشاوره رایگان و خرید