پروگرامر RT809؛ دریچه ای به سوی درآمد و پیشتازیReviewed by دپارتمان IT on Jan 24Rating: 5.0پروگرامر RT809؛ دریچه‌ای به سوی درآمد و پیشتازیپروگرامر RT809 یک پروگرامر چند منظوره با قابلیت استفاده در بخش‌های تعمیرات لپ تاپ، تلویزیون، موبایل و دوربین‌های مدار بسته می‌باشد. این مقاله درباره: ?️معرفی پروگرامر RT809 ?️قابلیت‌های پروگرامر RT809 ?️چگونگی خرید پروگرامر RT809 ?️سودآوری پروگرامر RT809 می‌باشد.

پروگرامر RT809؛ دریچه ای به سوی درآمد و پیشتازی

توضیحات صوتی:

پروگرامر (Programmer) چیست؟

پروگرامر ابزاری جهت برنامه ریزی بر روی تراشه (IC) موجود بر بردهای الکترونیکی می باشد.
این سخت افزار با استفاده از رابط های کاری خود – زیف (آداپتور) – اطلاعات موجود در سیستم تکنسین ( بطور مثال فایل بایوس لپ تاپ ) را بر روی تراشه (IC) می‌نویسد. همچنین توانایی پاک کردن اطلاعات موجود در تراشه و یا تغییر آن ها از دیگر‌توانایی پروگرامر ها می باشد.

پروگرامر RT809 چیست؟

پروگرامر RT809 ساخته مشترک شرکت‌ پارسه و شرکت چینی IFIX ( یکی از برجسته ترین تولید کنندگان تجهیزات تعمیرات مانند: تستر های بک لایت، پروگرامر، رابط های کاربری و…) می باشد.
Programmer RT809 با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و نیاز کاربران توسعه یافته.

مزیت های پروگرامر RT809 نسبت به سایر پروگرامر های موجود در بازار چیست؟

– آپدیت قابلیت ها با درخواست همکاران
یکی از ویژگی های منحصر به فرد پروگرامر RT809 را میتوان آپدیت های مکرر آن دانست.
دپارتمان پشتیبانی RT809 شرکت اینفو پارسه با استقبال از پیشنهادات سازنده خریداران و جمع آوری آنها بصورت لیست، بطور دوره ای با همکاری شرکت IFIX آپدیت جهت افزایش قابلیت های خواسته ارایه میکند.
جهت مشاهده آپدیت های اخیر و لیست قابلیت های اضافه شده کلیک کنید.

– قابلیت استفاده Universal
پروگرامر RT809 را میتوان جزو دسته چند منظوره (MultiFunction) دانست. این دستگاه با استفاده از آداپتور (زیف) های متعدد خود قابلیت پروگرام انواع تراشه (IC) هایی مانند: NAND, NOR, MCU, EPROM, EC ها را دارد.

– پروگرام تلویزیون با استفاده از کابل VGA
یکی از مواردی که جهت راحتی استفاده از پروگرامر RT809 برای تکنسین های تعمیرات تلویزیون در نظر گرفته شده پروگرام از طریق کابل VGA می باشد. این قابلیت با اتصال کابل VGA پروگرامر به تلویزیون عملیاتی مانند پروگرام بر روی تراشه های حافظه را بدون نیاز به جداسازی تراشه از برد و یا بازکردن پنل انجام میدهد.

– پشتیبانی فنی
خریداران میتوانند بعد از خرید دستگاه خود، در صورت نیاز به پشتیبانی فنی به بخش پشتیبانی آنلاین دستگاه مراجعه گرده و بصورت تلفنی، مکالمه اینترنتی و یا حظوری اقدام به رفع مشکل خود کنند.

با توجه به رشد تکنولوژی، RT809 چند سال قابلیت درآمد زایی دارد؟

پروگرامر RT809 به علت ساختار پیچیده و برنامه نویسی چند زبانه، امکان پشتیبانی از تراشه های موجود در بازار را حداقل تا ۵ سال دیگر‌ را دارد. این دستگاه با استفاده از قابلیت آداپتور‌(زیف) پذیری یکی از پیشگامان در صرفه جویی از هزینه های کارگاهی و درآمد زایی بلند مدت را در اختیار تکنسین خود قرار میدهد.
همچنین شرکت اینفو پارسه به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت IFIX در ایران، خدماتی همچون:

– پشتیبانی آداپتور های مورد نیاز
– ارایه آپدیت های دوره ای
– برگذاری کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی محصول
– ارایه پشتیبانی تخصصی و ریموت
– تولید مقالات و آموزش های تصویری در جهت کار با محصول
برای خریداران و علاقمندان به تجهیز کارگاه خود ارایه میدارد.

چگونه میتوان پروگرامر RT809 را تهیه کرد؟

شما میتوانید با ورور به بخش زیر پکیچ مناسب با شغل خود ( تعمیرات لپ تاپ، تلدیزیون، موبایل، دوربین های هوشمند ) را انتخاب و پس از خواندن اطلاعات دستگاه خرید خود را بصورت انلاین و بدون نیاز به رجوع به بانک جهت واریز وجه انجام دهید.

جهت خرید پروگرامر RT809 کلیک فرمایید.
خرید پروگرامر RT809