• info@infoparse.ir
  • تماس با ما: 021-66175349
  • تهران٬ خ ولیعصر٬ روبروی پاساژ پارسیان٬ ساختمان سبز٬ طبقه ۴٬ واحد ۱۰
0 آیتم - ریال 0
  • سبد خرید شما خالی است.

وبلاگ

زمان ریکاوری هارد چقدر است؟

زمان دقیقی را برای انجام پروسه ریکاوری هارد نمیتوان بیان داشت. با این وجود بر طبق تجربه 15 ساله متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه این پروسه مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان خواهد برد.

چرا ریکاوری هارد چنین زمان بلند مدتی را نیازمند است؟

پروسه بازگردانی دیتا را میتوان یکی از زمان بر ترین پروسه های موجود دانست زیرا برای بازگردانی مطلوب دیتا نیاز به بازبینی تک به تک سکتور های موجود بر روی یک دیسک می باشد. این زمان در صورتی که سکتور های هارد شما بدون هیچ مشکلی باشد برای یک هارد 1 ترابایت بین 1 الی 1.5 هفته زمان خواهد برد و در صورت وجود مشکلاتی از جمله بد سکتور و یا خراب شدن P-List  و یا مواردی از این قبیل زمان بیشتری را طلب میکند. همچنین ظرفیت هارد دیسک ها یکی از عوامل مهم در زمان ریکاوری می باشد.

آیا دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه مزیتی نسیبت به دیگر دپارتمان های ریکاوری در خصوص زمان ریکاوری دارد؟

بله. دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه به علت نمایندگی انحصاری بودن شرکت MRT  و همچنین دارا بودن بروز ترین تجهیزات و سخت افزار های ریکاوری مانند دستگاه MRT Ultra پروسه بازیابی را در کوتاه ترین زمان ممکن برای کاربران به ارمغان می آورد

چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
محاسبه هزینه ریکاوری
بازیابیاطلاعات هارد
بازیابی اطلاعات ssd

در ۳ مرحله اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کنید.

۱. تماس با پشتیبانان دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه جهت مشاوره رایگان و دریافت آدرس جهت ارسال هارد.

۲. ارسال هارد به دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.

۳. ارسال هارد دیسک حاوی اطلاعات بازگردانی شده شما٬ توسط دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.

روند بازیابی اطلاعات

 

مرحله اول:

ابتدا با شماره تماس 66175349 021 تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان در جهت ریکاوری هارد دریافت نمایید. سپس درصورت نیاز به ارسال هارد، هارد دیسک خود را با یک لایه حفاظ پوشانده و داخل یک جعبه بگذارید سپس جعبه را با استفاده از سرویس های پستی مانند چاپار، پست پیشتاز، تیپاکس و … برای دپارتمان ریکاوری هارد پارسه ارسال نمایید.

تذکر I: هارد را در یک جعبه مناسب قرار دهید و در صورت خالی بودن فضای جعبه، فضای خالی را با روزنامه پر کنید.

تذکر II: در صورتی که ساکن تهران هستید میتوانید بصورت حضوری و یا با استفاده از پیک هارد خود را به آدرس زیر برای ما ارسال نمایید.

آدرس: تهران٬ خ ولیعصر٬ روبروی پاساژ پارسیان٬ ساختمان سبز٬ طبقه ۴٬ واحد ۱۰

 

مرحله دوم:

در این مرحله هارد شما پس از رسیدن به دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه مورد بررسی قرار می گیرد. این امر بین 1 الی 3 روز کاری زمان خواهد برد. سپس از طرف دپارتمان ریکاوری هارد پارسه با شما تماس خواهد گرفته شد و هزینه بازیابی و زمان مورد نظر برای بازیابی اطلاعات هارد به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورت موافقت پروسه ریکاوری هارد شروع می شود.

 

مرحله سوم:

پس بازیابی اطلاعات و اتمام پروسه ریکاوری، مسعول مراسلات با شما تماس خواهد گرفت و با استفاده از سرویس هایی همچون چاپار، پست پیشتاز و تیپاکس اطلاعات بازیابی شده را برای شما ارسال خواهد کرد.

محاسبه هزینه ریکاوری
زمان پروسه ریکاوری هارد
بازیابیاطلاعات هارد
بازیابی اطلاعات ssd

– در لیست زیر شما میتوانید حدود بازه هزینه انواع ریکاوری هارد را مشاهده نمایید –

ریکاوری استاندارد:

متد کاری: در این مدل از ریکاوری ابتدا هارد توسط تکنسین مورد بازبینی قرار می گیرد و سپس با توجه به میزان حجم ریکاوری دیتا و همچنین زمان مورد نیاز جهت بازگردانی دیتا هزینه مشخص می شود.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد استاندار از 200.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

ریکاوری سریع:

متد کاری: در این مدل از ریکاوری، تکنسین هارد مذکور بلافاصله بعد از ارجاع به دپارتمان ریکاوری هارد پارسه شروع به بازیابی اطلاعات خواهد کرد و سپس با توجه به میزان حجم ریکاوری دیتا و همچنین زمان مورد نیاز جهت بازگردانی دیتا هزینه مشخص می شود.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد سریع از 300.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

ریکاوری اضطراری:

در این مدل از ریکاوری هارد، تکنسین مربوطه در تمامی روز های کاری هفته و حتی تعطیلات به امور مربوط به بازیابی هارد شما مشغول می شود تا در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات شما را بازیابی کند.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد اضطراری از 350.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

در مجموع هزینه های ریکاوری هارد پیچیده و بسته به شرایط ایجاد شده برای هارد شما محاسبه میگردد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره تماس 66175349 021 و یا از طریق پشتیبان آنلاین سوالات خود را مطرح کرده و در اسراع وقت جواب خود را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول:

– درصورتی که هارد در مرکز ریکاوری اینفو پارسه مورد بازبینی قرار گیرد و عملیات بازگشت دیتا با مشکل مواجه شود و دیتا ریکاوری نشود آیا هزینه ای متحمل خواهد شد؟

خیر. هزنیه های ریکاوری هارد در صورتی اعمال می شود که تمام دیتا درخواستی تحویل مشتری گردد و تایید مشتری بر روی فاکتور بصورت امضا و یا اثر انگشت صبت شود.

 

– زمان ریکاوری هارد چقدر است؟

برای دریافت جواب این سوال به این لینک مراجعه نمایید.

 

– آیا امکان برگرداندن فایل ها بصورت تکی و یا درخواستی وجود دارد؟

بله. بسته به شرایط هارد امکان مشاهده اطلاعات قابل بازیابی وجود دارد و کاربر میتواند بنا بر انتخاب خود درخواست ریکاوری فایل های مورد نظر را بدهد.

بازیابیاطلاعات هارد
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
بازیابی اطلاعات ssd
جراحی هارد دیسک

هارد SSD چیست؟

هارد های SSD یا Solid State Drive جدیدترین تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعات می باشند. این هارد ها که به لطف گسترش روز افزون صنعت چیپست های مجتمع ایجاد شده اند سرعتی بسیار بالاتر و حجمی بسیار کمتر از هارد های معمولی دارند.

هارد های SSD بر خلاف برادر های بزرگترشان هیچگونه قطعات مکانیکی در خود ندارند و مانند فلش دیسک ها بر پایه حافظه های ذخیره سازی اطلاعات کار می کنند.این هارد دیسک ها از لحاظ سرعت و دقت در خواندن و نوشتن با اختلاف بسیار بالاتری (حدود 3 برابر سریعتر ) نسبت به هارد های قدیمی، در بازار عرضه می شوند. یکی دیگر از مزایایی هارد دیسک های SSD برخورداری مقاومت بالاتر نسبت هارد دیسک های قدیمی می باشد و با ضربات فیزیکی هارد به مشکل پریدن اطلاعات و یا از بین رفتن اطلاعات دچار نمی شود.

کدام برند های SSD را میتوان ریکاوری کرد؟

دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه با در دست داشتن بروزترین تکنولوژی ها در زمینه ریکاوری هارد SSD  توانسته تمامی هارد های مدل Samsung – Toshiba – OCZ – Intel و … را مورد بازیابی اطلاعات قرار دهد.

آیا ریکاوری هارد SSD امکان پذیر است؟

تکنولوژی به کار رفته در این گونه هارد ها بسیار پیشرفته تر نسبت به هارد های قدیمی می باشد. از همین رو ریکاوری هارد SSD بسیار پیچیده تر از قبل است. دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ریکاوری هارد توانسته خدمات زیر را در بخش ریکاوری هارد SSD برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد:

– حذف پسورد هارد SSD

– ریکاوری اطلاعات هارد SSD

– برطرف نمودن اشکالات مرکز کنترل

– برطرف نمودم مشکل نشان ندادن ظرفیت هارد SSD

چند تذکر مهم!

از ارسال هارد خود به مراکز غیر معتبر اکیدا خود داری نمایید زیرا امکان پخش شدن اطلاعات شخص شما وجود دارد پس از فهمیدن این موضوع که هارد شما نیاز به پروسه ریکاوری اطلاعات دارد از ریختن اطلاعات جدید به هارد دیسک اکیدا خود داری فرمایید در صورت استفاده از نرم افزار های ریکاوری موجود در اینترنت این موضوع را در تماس تلفنی با کارشناسان مطرح نمایید

جهت ارتباط و مشاوره رایگان در خصوص ریکاوری هارد میتوانید با شماره تماس 66175349 021 با دپارتمان تخصصی بازیابی اطلاعات اینفو پارسه ارتباط بر قرار نمایید و یا با ارسال مشخصات خود به پشتیبان آنلاین منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید.

چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
محاسبه هزینه ریکاوری
زمان پروسه ریکاوری هارد
بازیابیاطلاعات هارد

جراحی هارد دیسک به چه معناست؟

بازکردن هارد دیسک جهت تعویض و یا تعمیر قطعات داخلی هارد در فضایی عاری از هر گونه گرد و غبار را جراحی هارد می گویند. این پروسه با دقت و حساسیت بسیار بالایی همراه می باشد.

چه هارد هایی نیاز به جراحی هارد دارند؟

در بسیاری از مواردی که به دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه ارسال شده میتوان مشکلاتی از قبیل صدای تیک تیک هارد، گیرکردگی سیلندر، جابجایی هد، ضربات فیزیکی و موارد مشابه را پیدا نمود. در این حالات نیاز به جراحی هارد ملموس می باشد.

پروسه جراحی هارد چگونه انجام می پذیرد؟

در صورتی که هارد دیسک مذکور یکی از ایرادات گفته شده در بند بالا را داشته باشد، تکنسین بخش ریکاوری هارد با استفاده از ابزار هایی مانند هدکام (HeadComb)، کلین روم (Clean Room)، چکش مغناطیسی و موارد مربوط دیگر، هارد دیسک را در درون کلین روم باز کرده و شروع به برطرف کردن مشکل موجود می کند.

زمان جراحی هارد چقدر است؟

جراحی هارد را می توان یکی از ظریف ترین پروسه های کار بر روی هارد دیسک نامید، این پروسه مابین 5 الی 20 روز کاری میتواند به طول بیانجامد. در طول دوره هارد دیسک در محفظه ای عاری از هر گونه گرد و غبار قرار میگیرد.

چگونه هارد خود را جهت پروسه جراحی و یا ریکاوری برای دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه ارسال کنم؟

جهت ارتباط و مشاوره رایگان در خصوص ریکاوری هارد میتوانید با شماره تماس 66175349 021 با دپارتمان تخصصی بازیابی اطلاعات اینفو پارسه ارتباط بر قرار نمایید و یا با ارسال مشخصات خود به پشتیبان آنلاین منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید.

چند نکته:

– زمان ریکاوری هارد چند روز می باشد؟

در موارد بازیابی اطلاعات و یا تعمیر هارد نمیتوان بصورت دقیق زمانی را جهت اتمام پروسه نام برد. اما دلیل این امر چیست؟ در پروسه ریکاوری ابتدا نیاز به شناسایی مقدار آسیب دیدگی سکتور های هارد و یا آسیب دیدگی فیزیکی می باشد در این هنگام تعمیرکار هارد را وارد دستگاه های ریکاوری و تعمیرات کرده تا پروسه عیب یابی آغاز شود. سپس بنا بر نوع آسیب پروسه ریکاوری هارد انجام می پذیرد. بر طبق تجربه به دست آمده در سالیان اخیر، روند ریکاوری هارد مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان می برد تا به مطلوب ترین حالت بازیابی اطلاعات صورت پذیرد. یکی دیگر از مواردی که زمان ریکاوری هارد را بالا میبرد پیدا کردن هارد مشابه (مشابه: سریال نامبر، برد و … ) می باشد. این مورد در روند ریکاوری هارد بسیار هایز اهمیت است.

– ارسال به شرکت های ریکاوری هارد

از ارسال هارد خود به مراکز غیر معتبر اکیدا خود داری نمایید زیرا امکان پخش شدن اطلاعات شخص شما وجود دارد پس از فهمیدن این موضوع که هارد شما نیاز به پروسه ریکاوری اطلاعات دارد از ریختن اطلاعات جدید به هارد دیسک اکیدا خود داری فرمایید در صورت استفاده از نرم افزار های ریکاوری موجود در اینترنت این موضوع را در تماس تلفنی با کارشناسان مطرح نمایید.

 
بازیابیاطلاعات هارد
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
محاسبه هزینه ریکاوری
زمان پروسه ریکاوری هارد

دپارتمان بازیابی اطلاعات هارد اینفو پارسه

دپارتمان بازیابی اطلاعات هارد اینفو پارسه با بیش از 15 سال سابقه در امر بازیابی اطلاعات از انواع هارد دیسک (اینترنال – اکسترنال – هارد سوخته – هارد ضربه دیده – هارد های سرور) آمادگی پذیرش انواع هارد دیسک های شما جهت انجام پروسه بازیابی اطلاعات دارا می باشد.

در چه زمانی نیاز به بازیابی اطلاعات هارد داریم؟

در صورت وقوع موارد زیر شما نیاز به خدمات ریکاوری هارد دارید: – هارد شما صدای تق تق بدهد – ویندوز هارد دیسک شما را نشان ندهد – هارد دیسک بوی سوختگی بدهد – هارد دیسک صدای بوق ممتد بدهد – هارد دیسک بدون ظرفیت (ظرفیت 0گیگابایت) در ویندوز نمایش دهد – هارد دیسک آسیب دیدگی یا ضربه ست خورده باشد – هارد دیسک وارد مایعات شود و یا مایعات بر روی هارد ریخته شود – بصورت تصادفی اطلاعات شما حذف شود – و…

زمان بازیابی اطلاعات هارد چقدر است؟

زمان دقیقی را برای انجام پروسه بازیابی اطلاعات هارد نمیتوان بیان داشت. با این وجود بر طبق تجربه 15 ساله متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه این پروسه مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان خواهد برد.

چه اطلاعاتی را میتوان بازیابی اطلاعات کرد؟

متخصصین بازیابی اطلاعات هارد اینفو پارسه با مهارت و تجربه بدست آمده از 15 سال سابقه در امر ریکاوری هارد و همچنین دانش مشترک با شرکت MRT  (اینفو پارسه نمایندگی انحصاری شرکت MRT می باشد) قارد به بازیابی انواع اطلاعات مانند: فیلم، عکس، فایل های سیستمی، فایل های آفیس، فایل های صوتی و تمامی موارد موجود در هارد می باشند. مقدار بازگردانی این دیتا ها به مقدار آسیب دیدگی هارد بستگی دارد!

فرمت هایی که میتوان بازیابی اطلاعات هارد کرد
فرمت هایی که میتوان بازیابی اطلاعات هارد کرد

چه دستگاه هایی را میتوان بازیابی اطلاعات کرد؟

در چه مواردی میتوان اطلاعات از دست رفته را بازگردانی نمود؟

با توجه به تجربیات ارزشمند دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه٬ مواردی از جمله پاک شدن اطلاعات٬ فرمت٬ آسیب های سخت افزاری هارد٬ نیم سوز شدن فلش ها٬ مشکلات مربوط به ویروس و موارد مشابه قابلیت بازیابی اطلاعات را تا ۹۹٪ دارا می باشند.

در چه مواردی میتوان اطلاعات از دست رفته را بازگردانی نمود؟
در چه مواردی میتوان اطلاعات از دست رفته را بازگردانی نمود؟

پروسه ریکاوری هارد چگونه انجام می شود؟

هارد دیسک شما پس از ارسال به مرکز بازیابی اطلاعات هارد اینفو پارسه، توسط متخصصین و دستگاه های تخصصی دپارتمان ریکاوری هارد اینفوپارسه بررسی می شود. در این پروسه هارد دیسک از نظر آسیب سخت افزاری و نرم افزاری مانند (P-list) مورد بررسی قرار می گیرد. سپس بر اساس مقدار آسیب دیدگی زمان ریکاوری از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع میگردد و در صورت تایید پروسه ریکاوری هارد شروع می شود.

متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه چه کسانی هستند؟

لابراتور ریکاوری هارد اینفو پارسه زیر نظر مهندس پرداختی که خود دارای مدرک ویژه دوره ریکاوری هارد از شرکت MRT Lab  (بزرگترین سازنده سخت افزار و نرم افزار ریکاوری هارد مانند دستگاه های MRT Pro) و همچنین 15 سال سابقه در این زمینه می باشد در کنار مهندس رمضانی، مهندس پورنصیر، مهندس صفری و مقیسه که دوره تخصصی ریکاوری هارد خود را زیر نظر مدیر و متخصصین شرکت MRT  گذرانده اند اداره می شود.

آیا پروسه ریکاوری هارد در ایران با سایر کشور های جهان متفاوت است؟

پروسه ریکاوری هارد در کنار متخصصین خود نیاز به ابزار آلات پیشرفته همچون دستگاه های جراحی هارد و ریکاوری مانند Clean Room – Head Comb – MRT Ultra دارد. در تمام شرکت های دیگر موجود در کشور های دیگر (به استثناء شرکت های مادر یا همان تولید کننده هارد دیسک ها) نیاز به تمامی این ابزار هست که شرکت اینفو پارسه خود به عنوان نمایندگی یکی از برترین شرکت های در زمینه ریکاوری هارد (جهت دیدن نمایندگی شرکت اینفو پارسه از شرکت MRT  کلیک کنید) دارای تمامی تجهیزات مورد نیاز می باشد. 

آیا راه دیگری برای بازگردانی اطلاعات بدون مراجعه به مراکز تخصصی مانند دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه وجود دارد؟

در جواب این سوال باید گفت بله! نرم افزار های بسیاری در اینترنت وجود دارد که وعده بازگردانی اطلاعات را به شما می دهند اما در 95 درصد مواقع این نرم افزار ها عامل خرابی بیشتر در هارد شما می شوند. البته نرم افزار هایی همانند “سدیو – Sediv” که نیاز به فعال سازی لایسنس دارند وجود دارد با این حال در صورتی که نرم افزار نصب شود و امکان جوابگیری نباشد، امکان ریکاوری هارد دیسک با استفاده از ابزار آلات تخصصی از بین خواهد رفت. این مورد به علت نوشته شدن دوباره اطلاعات بر روی همان سکتور هایی که قصد ریکاوری آن ها را دارید اتفاق می افتد. لذا توصیه دپارتمان ریکاوری اینفو پارسه، ارسال هارد به مراکز معتبر بازیابی اطلاعات است.

چند تذکر مهم!

از ارسال هارد خود به مراکز غیر معتبر اکیدا خود داری نمایید زیرا امکان پخش شدن اطلاعات شخص شما وجود دارد پس از فهمیدن این موضوع که هارد شما نیاز به پروسه ریکاوری اطلاعات دارد از ریختن اطلاعات جدید به هارد دیسک اکیدا خود داری فرمایید در صورت استفاده از نرم افزار های ریکاوری موجود در اینترنت این موضوع را در تماس تلفنی با کارشناسان مطرح نمایید

جهت ارتباط و مشاوره رایگان در خصوص ریکاوری هارد میتوانید با شماره تماس 66175349 021 با دپارتمان تخصصی بازیابی اطلاعات اینفو پارسه ارتباط بر قرار نمایید و یا با ارسال مشخصات خود به پشتیبان آنلاین منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید.

 

زمان پروسه ریکاوری هارد
محاسبه هزینه ریکاوری
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
بازیابی اطلاعات سرور RAID
ریکاوری هارد سرور
ریکاوری هارد سرور

ریکاوری هارد سرور RAID

در بسیاری از شرکت ها، مراکز خدماتی، ارگان ها و حتی استارت آپ های نو پا جهت ذخیره سازی اطلاعات از هارد های سرور RAID  استفاده می شود. دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه با دانش بر این موضوع و با تکیه بر تجربیات 15 ساله خود، ارایه سرویس های ریکاوری هارد سرور RAID  را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. 

در ریکاوری هارد سرور موضوع زمان برای بسیاری از مراجعه کنندگان حائز اهمیت می باشد. با توجه به شرایط سرور و همچنین میزان خسارت، دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه متعهد می شود پروسه بازیابی اطلاعات را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز با بالاترین درصد موفقیت را به ارمغان بیاورد.

رابط و فرمت هایی که در پروسه ریکاوری هارد ساپورت می شوند کدام است؟

در حالت کلی تمامی هارد هایی که از رابط SAS SCSI SATA و همچنین فرمت های ESX , Vmdk , Vhms , NTFS , FAT استفاده میکنند مورد پوشش دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه قرار می گیرند.

 

چرا دپارتمان ریکاوری اینفو پارسه؟

شرکت اینفوپارسه به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات تخصصی ریکاوری هارد شرکت MRT در ایران و با تکیه بر دانش بدست آمده از 15 سال فعالیت در این زمینه در کنار متخصصین مجرب که در دوره های بین المللی آموزش دیده اند دپارتمان ریکاوری هارد خود را برای تمامی هوطنان دایر کرده است. این مرکز ریکاوری انواع هارد دیسک با هر ظرفیت را با ساتفاده از ابزار های پیشفرفته خود میسر کرده است. همچنین آمار ارایه شده در سال های اخیر رضایت بیش از 95 درصد از مشتریان را در پروسه ی بازگردانی اطلاعات نزد دپارتمان ریکاوری هارداینفو پارسه داشته است. این امر در کنار سرعت و دقت بازیابی اطلاعات باعث آسودگی خیال مشتریان ما در امور ریکاوری شده است. 

جهت ارسال هارد خود برای ریکاوری میتوانید با شماره تماس 66175349 021 و یا ازطریق فرم زیر اقدام فرمایید.


هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است


ورود به دپارتمان ریکاوری هارد

زمان پروسه ریکاوری هارد
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
بازیابیاطلاعات هارد

تق تق هارد دیسک

در دنیای امروز هارد دیسک ها بعنوان یکی از مهمترین ابزار های ذخیره سازی دیتا مورد استفاده عموم کاربران قرار می گیرند. این ابزار های ذخیره سازی فرآیند پردازیش بسیار پیچیده ای دارند. در ابتدا هارد دیسک ها نیاز به تامین ورودی نیرو (برق) دارند. در هارد های اکسترنال این مورد بوسیله پاور و در هارد های اینترنال بصورت سوکت شارژ (متصل به مادر برد) عمل تغذیه جریان هارد انجام می پذیرد. سپس با استفاده از سیلندر، هد و صفحه مغناطیسی عملیات نوشتن اطلاعات آغاز می شود. در صورت مشکل در هر کدام از بخش های نام بده مشکلاتی بوجود می آید که اطلاعات شما را در معرض خطر قرار می دهد. یکی از این مشکلات را میتوان صدای تق تق هارد نام برد.

تق تق هارد دیسک چیست و چرا بوجود می آید؟

مشکل تق تق هارد دیسک معمولا از سکتور صفر و یا مشکل در هد هارد دیسک بوجود می آید. این مشکل در چند روز اول و یا چند ماه اول به چشم نمی آید. اما رفته رفته صدای تق تق بلند تر شده و کاربر در هنگام روشن نمودن سیستم با این صدا بصورت واضح مواجه می شود. بسیاری از کاربارن این مشکل را یک مورد عادی در هارد دیسک ها می دانند اما بر اساس نظر کارشناسان متجرب دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه منشاء این مشکل ابتدا از آسیب های فیزیکی وارد آمده به هارد و یا مشکلات موبروط به تغذیه جریان هارد می باشد. در صورت برطرف نشدن مشکل صدای تق تق هارد دیسک، بصورت کاملا تصادفی در یکی از زمان هایی که کاربر سیستم خود را روشن می کند با ارور عدم دیتکت (شناسایی) هارد روبرو می شود.

صدای تق تق هارد دیسک
صدای تق تق هارد دیسک

 

در صورت بوجود آمدن مشکل تق تق هارد دیسک چه کاری باید انجام داد؟

در صورتی که هارد دیسک شما صدای تق تق و یا صدایی مشابه میدهد شما میتوانید با مراجعه به مراکز ریکاوری دیتا این مشکل را بر طرف نمایید. همچنین مرکز تخصصی ریکاوری و تعمیرات هارد اینفو پارسه با دارا بودن مجرب ترین اساتید در زمنیه های ریکاوری هارد و تعمیرات هارد آمادگی پذیرش و تعمیر هارد دیسک های شما را در کمترین زمان دارد. جهت ورود به بخش ریکاوری هارد به لینک زیر مراجعه نمایید.

ورود به دپارتمان ریکاوری هارد

آموزش سالیانه کار با پروگرامر RT809: همکاری شرکت اینفو پارسه و IFIX

در قرن اخیر تکنولوژی همواره رو به پیشرفت با سرعتی بسیار بالا بوده است. در صورت عقب ماندن یک بخش صنعتی مانند تعمیرات الکترونیک از این روند معایب بسیاری را به ساختار جامعه وارد میکند. از جمله این معایب میتوان به خارج شدن ارز از کشور، مصرف گرایی در صورت خراب شدن دستگاه هایی مانند تلویزیون و  نداشتن تجهیزات تعمیرات در ایران (کم بود و بروز نبودن شغل) اشاره نمود. 

ادامه مطلب

ریکاوری هارد لپ تاپ: تخصص در بازیابی اطلاعات شعار ماست.

لپ تاپ را میتوان یکی از اجزای اصلی زندگی دیجیتال هر شخص بر شمرد. این دستگاه های قدرتمند محافظ و نگهدارنده اطلاعات شخصی ما همچون عکس، فیلم، موزیک، اسناد، اطلاعات بانکی و دیگر موارد دیجیتالی ما هستند. اما همواره نگرانی بابت از بین رفتن اطلاعات و ریکاوری نشدن آن وجود دارد. دپارتمان تخصصی ریکاوری هارد لپ تاپ یکی از برترین مراکز تخصصی در زمینه بازیابی اطلاعات در ایران می باشد. این مجموعه با 15 سال سابقه در امر ریکاوری اطلاعات و همچنین با تکیه بر متخصصین مجرب در بخش ریکاوری توانسته خدمات ریکاوری را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه دهد. 

یکی از برتری های دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه استفاده از بروز ترین دستگاه های ریکاوری هارد شرکت MRT می باشد. همچنین شرکت اینفو پارسه با دارا بودن نمایندگی انحصاری شرکت MRT  در ایران به منبع قابل توجهی از اطلاعات و روش های ریکاوری هارد دست پیدا کرده است که موجب ریکاوری بسیاری از هارد هایی می شود که تا به امروز در ایران غیر قابل ریکاوری بود!

چه نوع ریکاوری هارد لپ تاپ در دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه انجام می پذیرد؟

ما مفتخریم ارایه خدمات ریکاوری هارد لپ تاپ را به هارد دیسک های SSD | SATA | IDE ارایه نماییم. 

مشکلات سخت افزاری

دپارتمان ریکاوری هارد لپ تاپ همچنین از خرابی های سخت افزاری نیز پشتیبانی می کند. لیست زیر برخی از خدمات ما را در این بخش نمایش می دهد.

– عدم شناسایی قطعه توسط مادربرد سیستم و لپ تاپ

– صدای ناهنجار وهرگونه تق تق ناشی از خرابی های فیزیکالی و ضربه خوردن هارددیسک

– S.M.A.R.T و خطای F1 در هنگام بالا آمدن هارد دیسک

– ظرفیت صفر هارددیسک و یا عدم نمایش صحیح ظرفیت هارد دیسک

– انواع خرابی های برد هارددیسک و عدم روشن شدن هارد دیسک به دلیل خرابی برد

– خرابی انواع مدیا (سیلندر , موتور و هد هارد دیسک )

– رفع بدسکتور های لاجیکالی و فیزیکالی هارد دیسک برای استفاده مجدد هارد دیسک

– اصلاح انواع فرم ویر Firmware HDD ، اصلاح ماژول ها و سیستم فایل های هارد دیسک

– برداشتن پسورد هارددیسک Remove HDD Password – HDD lock

– کم شدن ظرفیت هارددیسک های اکسترنال و اینترنال

چرا دپارتمان ریکاوری اینفو پارسه؟

شرکت اینفوپارسه به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات تخصصی ریکاوری هارد شرکت MRT در ایران و با تکیه بر دانش بدست آمده از 15 سال فعالیت در این زمینه در کنار متخصصین مجرب که در دوره های بین المللی آموزش دیده اند دپارتمان ریکاوری هارد خود را برای تمامی هوطنان دایر کرده است. این مرکز ریکاوری انواع هارد دیسک با هر ظرفیت را با ساتفاده از ابزار های پیشفرفته خود میسر کرده است. همچنین آمار ارایه شده در سال های اخیر رضایت بیش از 95 درصد از مشتریان را در پروسه ی بازگردانی اطلاعات نزد دپارتمان ریکاوری هارداینفو پارسه داشته است. این امر در کنار سرعت و دقت بازیابی اطلاعات باعث آسودگی خیال مشتریان ما در امور ریکاوری شده است. 

جهت ارسال هارد خود برای ریکاوری میتوانید با شماره تماس 66175349 021 و یا ازطریق فرم زیر اقدام فرمایید.


هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است

ورود به دپارتمان ریکاوری هارد
_