بازیابی اطلاعات RAID، ریکاوری هارد سرور NAS

ریکاوری هارد سرور

ریکاوری هارد سرور

ریکاوری هارد سرور RAID

در بسیاری از شرکت ها، مراکز خدماتی، ارگان ها و حتی استارت آپ های نو پا جهت ذخیره سازی اطلاعات از هارد های سرور RAID  استفاده می شود. دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه با دانش بر این موضوع و با تکیه بر تجربیات 15 ساله خود، ارایه سرویس های ریکاوری هارد سرور RAID  را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. 

در ریکاوری هارد سرور موضوع زمان برای بسیاری از مراجعه کنندگان حائز اهمیت می باشد. با توجه به شرایط سرور و همچنین میزان خسارت، دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه متعهد می شود پروسه بازیابی اطلاعات را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز با بالاترین درصد موفقیت را به ارمغان بیاورد.

رابط و فرمت هایی که در پروسه ریکاوری هارد ساپورت می شوند کدام است؟

در حالت کلی تمامی هارد هایی که از رابط SAS SCSI SATA و همچنین فرمت های ESX , Vmdk , Vhms , NTFS , FAT استفاده میکنند مورد پوشش دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه قرار می گیرند.

 

چرا دپارتمان ریکاوری اینفو پارسه؟

شرکت اینفوپارسه به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات تخصصی ریکاوری هارد شرکت MRT در ایران و با تکیه بر دانش بدست آمده از 15 سال فعالیت در این زمینه در کنار متخصصین مجرب که در دوره های بین المللی آموزش دیده اند دپارتمان ریکاوری هارد خود را برای تمامی هوطنان دایر کرده است. این مرکز ریکاوری انواع هارد دیسک با هر ظرفیت را با ساتفاده از ابزار های پیشفرفته خود میسر کرده است. همچنین آمار ارایه شده در سال های اخیر رضایت بیش از 95 درصد از مشتریان را در پروسه ی بازگردانی اطلاعات نزد دپارتمان ریکاوری هارداینفو پارسه داشته است. این امر در کنار سرعت و دقت بازیابی اطلاعات باعث آسودگی خیال مشتریان ما در امور ریکاوری شده است. 

جهت ارسال هارد خود برای ریکاوری میتوانید با شماره تماس 66175349 021 و یا ازطریق فرم زیر اقدام فرمایید.


  هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است


  ورود به دپارتمان ریکاوری هارد

  زمان پروسه ریکاوری هارد
  چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
  بازیابیاطلاعات هارد

  Comments are disabled.

  Call Now Buttonمشاوره رایگان و خرید
  WhatsApp chat