0 آیتم - ریال 0
  • سبد خرید شما خالی است.
  1. خانه
  2. /
  3. ریکاوری هارد در مرکز تخصصی...

ریکاوری هارد در مرکز تخصصی ریکاوری هارد اینفو پارسه | اندروید و انواع هارد اینترنال و اکسترنال

دپارتمان ریکاوری هارد (بازیابی اطلاعات) اینفو پارسه 

جهت دریافت اطلاعات درمورد چگونگی ریکاوری هارد و ارسال دستگاه مطالب زیر را مطالعه نمایید.

در ۳ مرحله اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کنید.

۱. تماس با پشتیبانان دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه جهت مشاوره رایگان و دریافت آدرس جهت ارسال هارد.

۲. ارسال هارد به دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.            ۳. ارسال هارد دیسک حاوی اطلاعات بازگردانی شده شما٬ توسط دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.

روند بازیابی اطلاعات

چه دستگاه هایی را میتوان ریکاوری اطلاعات کردی ؟

در جواب این سوال میتوان از موارد زیر نام برد : ۱. هارد دیسک اینترنال      ۲. هارد دیسک اکسترنال      ۳. انواع رم گوشی      ۴. انواع فلش مموری      ۵. انواع رم دوربین های موبایل

بخش ارسال ریکاوری


هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است

فرم ارسال هارد به بخش ریکاوری هارد


هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است

در چه مواردی میتوان اطلاعات از دست رفته را بازگردانی نمود؟

با توجه به تجربیات ارزشمند دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه٬ مواردی از جمله پاک شدن اطلاعات٬ فرمت٬ آسیب های سخت افزاری هارد٬ نیم سوز شدن فلش ها٬ مشکلات مربوط به ویروس و موارد مشابه قابلیت بازیابی اطلاعات را تا ۹۹٪ دارا می باشند.

زمان ریکاوری هارد چند روز می باشد؟

در موارد بازیابی اطلاعات و یا تعمیر هارد نمیتوان بصورت دقیق زمانی را جهت اتمام پروسه نام برد. اما دلیل این امر چیست؟ در پروسه ریکاوری ابتدا نیاز به شناسایی مقدار آسیب دیدگی سکتور های هارد و یا آسیب دیدگی فیزیکی می باشد در این هنگام تعمیرکار هارد را وارد دستگاه های ریکاوری و تعمیرات کرده تا پروسه عیب یابی آغاز شود. سپس بنا بر نوع آسیب پروسه ریکاوری هارد انجام می پذیرد. بر طبق تجربه به دست آمده در سالیان اخیر، روند ریکاوری هارد مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان می برد تا به مطلوب ترین حالت بازیابی اطلاعات صورت پذیرد. یکی دیگر از مواردی که زمان ریکاوری هارد را بالا میبرد پیدا کردن هارد مشابه (مشابه: سریال نامبر، برد و … ) می باشد. این مورد در روند ریکاوری هارد بسیار هایز اهمیت است.

کدام فرمت از اطلاعات را میتوان بازیابی نمود؟

در موارد بازیابی اطلاعات میتوان به تمامی فایل ها مانند پوشه ها٬ عکس٬ فیلم٬ فایل های نرم افزار٬ اسناد PDF و … دسترسی پیدا نمود.

ابزار ریکاوری هارد MRT
ابزار ریکاوری هارد MRT دهگم اتصال

استفاده از دستگاه های قدرتمند ریکاوری هارد MRT Ultra

دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه با داشتن کادری مجرب و قدرتمند در بخش ریکاوری هارد٬ جهت بالا بردن سطح کیفی بازگردانی دیتا اقدام به استفاده از بروزترین دستگاه های ریکاوری هارد در ایران نموده است. دستگاه های ریکاوری هارد MRT (که شرکت پارسه خود نماینده انحصاری شرکت MRT Lab در ایران است ) که دارای بالاترین میزان قدرت در امر ریکاوری هارد و تعمیر انواع هارد دیسک می باشند در کنار کادر مجرب اینفو پارسه٬ توانسته رضایت بیش از ۹۵ درصد از مشتریان را به خود اختصاص دهد.

 انواع هارد دیسک اکسترنال:

ریکاوری هارد توشیبا | ریکاوری هارد سیگیتریکاوری هارد بوفالوریکاوری هارد مکستور | ریکاوری هارد ADATA     و ریکاوری انواع هارد دیسک های اکسترنال (خارجی) و اینترنال (داخلی) دیگر

 انواع هارد دیسک اینترنال:

ریکاوری هارد توشیبا | ریکاوری هارد سیگیت | ریکاوری هارد هیتاچی | ریکاوری هارد سامسونگ | ریکاوری هارد وسترن دیجیتال     و ریکاوری انواع هارد دیسک های اکسترنال (خارجی) و اینترنال (داخلی) دیگر

 انواع فلش SD Card:

ریکاوری SD Card در تمامی برند ها ریکاوری SD Card در تمامی ظرفیت ها

 انواع فلش مموری:

ریکاوری فلش مموری در تمامی برند ها ریکاوری فلش مموری در تمامی ظرفیت ها

همچنین از طریق گزینه های زیر میتوانید به بخش های مربوطه دسترسی پیدا نمایید.

ریکاوری اندروید
ریکاوری اندروید
ریکاوری عکس
ریکاوری عکس
ریکاوری هارد
ریکاوری هارد
ریکاوری فیلم
ریکاوری فیلم

اطلاعاتی در خصوص دستگاه MRT موجود در دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه

چرا خرید دستگاه ریکاوری MRT بهترین گزینه است ؟

مقدمه

در راستای فروش دستگاه فوق تخصصی ریکاوری هارد MRT توسط اینفو پارسه به عنوان تنها نمایندگی فروش دستگاه ریکاوری mrt توضیحات زیر را در خصوص خرید و فروش MRT در بازار ایران به نگارش در آورده٬ تا خریداران قبل از خرید دستگاه ریکاوری دیتا MRT اطلاعات کاملی در خصوص دستگاه mrt pro و مدل های مختلف آن را کسب کنند. لازم به ذکر است خرید دستگاه MRT PRO در دو شعبه انقلاب و ولیعصر انیستیتو اینفو پارسه صورت گرفته و تنها در صورت خرید دستگاه ریکاوری دیتا MRT در این مکان ها از مزایایی به خصوص خرید mrt pro بهره مند خواهید شد. در انتها انیستیتو اینفو پارسه در راستای فروش دستگاه ریکاوری اطلاعات MRT و جلب رضایت مشتری٬ خود را موظف به ارایه خدماتی که در هنگام عقد قرار داد خرید MRT گفته شده میداند.

 

دستگاه ریکاوری هارد MRT چیست؟

دستگاه ریکاوری حرفه ای و تعمیر هارد MRT دستگاهی متشکل از اجزا سخت افزاری و نرم افزاری میباشد که در یک پکیج تعمیر هارد و یا ریکاوری و تعمیر هارد به مشتری ارایه میگردد. این دستگاه برای تعمیر و ریکاوری انواع هادر دیسک های موجود در بازار با هر برندی به کاری میرود. این ابزار توسط مبتکران ما و همچنین شرکت بزرگ MRT Lab در لابراتور های مجهز و پیشرفته تعمیرات و ریکاوری هارد ساخته شده است. کلیت دستگاه را میتوان به دو بخش تقسیم کرد: 1. برد کنترل کننده MRT یا همان کارت MRT که در ورژن MRT Ultra قابلیت همزمان تعمیر و یا بازیابی اطلاعات ۴ هارد را به صورت همزمان مهیا میکند. 2. بخش دوم این دستگاه را میتوان لوازم جانبی آن به همراه نرم افزار فوق پیشرفته بازیابی اطلاعات آن دانست که با استفاده از این امکانات قابلیت ریکاوری هارد دیسک ها و یا تعمیر انواع خرابی هارد دیستک مانند بد سکتور٬ فریم ریر و یا … را به تعمیر میدهد. بخش نرم افزاری دستگاه های ریکاوری MRT متشکل از ۱۳ بخش و برنامه مخصوص جهت ریکاوری و یا تعمیر هارد میباشند. برخی از هارد های پشتیبانی شده توسط MRT را میتوان به مجموعه زیر نام برد

Seagate | Western Digital | Samsung | Toshiba | Fujitso | Maxtor

 

مزیت دستگاه ریکاوری حرفه ای MRT ؟

در بازار ریکاوری هارد ایران ۲ محصول را میتوان به عنوان شاخص ترین و برترین محصولات بازار ایران و هچنین بازار جهانی نامید که در زمینه ریکاوری انواع اطلاعات و ریکاوری انواع هارد شهرت دارند. 1. MRT Pro Ultra – MRT Pro Udma 2. Pc3000 هر دو دستگاه را میتوان از جهاتی مورد تحسین و از جهاتی مورد انتقاد قرار داد. اما با به شما در تصمیم گیری صحیح در روند خرید دستگاه ریکاوری اطلاعات کمک مینماییم برای خرید یک دستگاه ریکاوری هارد پیشرفته نیاز به تفکر و مقایسه امکانات میباشد. برتریت دستگاه Pc3000 در سال های قبل از ورود MRT در بازار های جهانی و یا باز ایران بر تمامی دستگاه های ریکاوری دیگر بر کسی پوشیده نمیباشد. اما با ورود شرکت MRT به بخش ریکاوری هارد و تعمیرات هارد این شرکت با یک حرف قدرتمند روبرو میشود. در این جا چندین سوال مطرح میشود که پاسخ به آن ها در تصمیم گیری مشتری برای خرید یک دستگاه ریکاوری پیشرفته هایز اهمیت است.

1. تفاوت اصلی دو دستگاه در چه موردی است ؟

عمده ترین تفاوت این دو دستگاه در برخی هارد های خاص میباشند که در بازار شهر های ایران یا به صورت بسیار نادر و یا اصلا وجود ندارند. به همین علت ۸۰ درصد از کارایی دو دستگاه کاملا شبیه هم بوده و نیاز یک تعمیر کار هارد را به طور کامل بر طرف مینماید.

2. آیا خدمات پشتیبانی دستگاه ها در ایران وجود دارد؟

به طور یقین هر دو دستگاه در ایران فروشندگان انحصاری خود را دارا بوده و پشتیبانی دریافت کرده. اما میزان کیفیت پشتیبانی در ارایه خدمات پس از فروش در MRT بسیار بیشتر از Pc3000 میباشد. به صورتی که حتی بعد از تهیه دستگاه یک دوره کاملا رایگان مقدماتی برای استفاده از هارد و یا سوالات بعد از آن وجود دارد که در برند های دیگر مشاهده نمیشود.

 

برگ برنده هر شرکت چیست؟

تا قبل از ورود محصول MRT Ultra در ایران دستگاه Pc 3000 با توجه به قابلیت ساپورت بالاتر تعداد هارد یک برگ برنده نسبت به دستگاه های ریکاوری MRT در ایران داشت. اما با ورود کارت فوق پیشرفته MRT Ultra و ساپورت همزمان ۵ دستگاه این برگ برنده از بین رفت! اما سوال اصلی اینجا مطرح میشود!

با توجه به صحبت های بالا شرایط هر دو دستگاه یکسان میباشد. چرا اینفو پارسه و یا بازار ریکاوری هارد ایران تمایل و کشش بیشتری به سمت MRT دارند؟

جواب این سوال از جهاتی بسیار ساده می باشد. • در بازار رقابتی ایران خرج کرد یکباره حدود ۳۰ میلیون تومان برای یک دستگاه به صورت یک جا برای اکثر تعمیر کاران مقدور نمیباشد. • اما انیستیتو اینفو پارسه با همکاری شرکت MRT پکیچ های متنوع و مناسب هزینه های تعمیر کاران را ایجاد نموده تا با حدود ۲ میلیون تومان پیش پرداخت صاحب دستگاه شده و در ماه با استفاده از خود دستگاه هزینه های جاری آن را تا اتمام قسط به دست آورید • در بخش اهمیت دار دیگری میتوان به این نکته اشاره کرد که دستگاه Pc 3000 بعد از خرید قابل انتقال به غیر نمیباشد و بعد از خرید در هر حالتی دستگاه قابل به فروش به شخص دیگری نیست • اما خریداران MRT میتوانند در هر زمان بعد از خرید اقدام به فروش دستگاه خود کرده.

تفاوت دو نسخه Online و Offline چیست؟

نسخه آفلاین :


دستگاه MRT نسخه آفلاین را میتوان در دو سری خریداری نمود. ۱ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair که برای تعمیرات هارد استفاده میگردد ۲ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair & Recovery که هم برای تعمیرات و هم ریکاوری هارد مورد استافده قرار میگیرند نکته: در این نسخه ها تمامی مبلغ به صورت یکجا پرداخت شده و دستگاه بعد از ریجستر شدن توسط انیستیتو اینفو پارسه به حالت آفلاین در آمده و دیگر برای استفاده از دستگاه دیگر نیازی به اتصال به اینترنت نمیباشد.

 

نسخه آنلاین :


دستگاه MRT در نسخه آنلاین را میتوان در دو سری خریداری نمود. ۱ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair که برای تعمیرات هارد استفاده میگردد ۲ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair & Recovery که هم برای تعمیرات و هم ریکاوری هارد مورد استافده قرار میگیرند نکته: در این نسخه مبلغ کل به صورت قسط بندی شده میباشد و خریدار زا همان ابتدای خرید میتواند کار با دستگاه را شروع کند. اما تا اتمام مبلغ کل دستگاه برای هربار استفاده نیاز به اتصال اولیه به اینترنت را دارا میباشد.

Summary
ریکاوری هارد
Service Type
ریکاوری هارد
Provider Name
اینفو پارسه,
خیابان ولیعصر، روبروی پاساژ پارسیان,ساختمان سبز,تهران-1523,
Telephone No.66175349 021
Area
تهران
Description
دپارتمان ریکاوری هارد تخصصی اینفو پارسه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ریکاوری هارد.
_