تخصصی ترین دپارتمان ریکاوری هارد در ایران

بازیابیاطلاعات هارد
بازیابی اطلاعات سرور RAID
جراحی هارد دیسک
بازیابی اطلاعات ssd
محاسبه هزینه ریکاوری
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
زمان پروسه ریکاوری هارد
خرید دستگاه های ریکاوری MRT

دپارتمان ریکاوری هارد (بازیابی اطلاعات) اینفو پارسه 

جهت دریافت اطلاعات درمورد چگونگی ریکاوری هارد و ارسال دستگاه مطالب زیر را مطالعه نمایید.

در ۳ مرحله اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کنید.

۱. تماس با پشتیبانان دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه جهت مشاوره رایگان و دریافت آدرس جهت ارسال هارد.

۲. ارسال هارد به دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.            ۳. ارسال هارد دیسک حاوی اطلاعات بازگردانی شده شما٬ توسط دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه.

روند بازیابی اطلاعات

چه دستگاه هایی را میتوان ریکاوری اطلاعات کردی ؟

در جواب این سوال میتوان از موارد زیر نام برد : ۱. هارد دیسک اینترنال      ۲. هارد دیسک اکسترنال      ۳. انواع رم گوشی      ۴. انواع فلش مموری      ۵. انواع رم دوربین های موبایل

ریکاوری هارد (بازیابی اطلاعات) چیست؟

ریکاوری هارد (بازیابی اطلاعات – دیتا) به پروسه بازگردانی اطلاعات از دست رفته با استفاده از دستگاه های بروز همچون MRT در کنار جراحی هارد می گویند.

در چه زمانی نیاز به ریکاوری هارد داریم؟

در صورت وقوع موارد زیر شما نیاز به خدمات ریکاوری هارد دارید: – هارد شما صدای تق تق بدهد – ویندوز هارد دیسک شما را نشان ندهد – هارد دیسک بوی سوختگی بدهد – هارد دیسک صدای بوق ممتد بدهد – هارد دیسک بدون ظرفیت (ظرفیت 0گیگابایت) در ویندوز نمایش دهد – هارد دیسک آسیب دیدگی یا ضربه ست خورده باشد – هارد دیسک وارد مایعات شود و یا مایعات بر روی هارد ریخته شود – بصورت تصادفی اطلاعات شما حذف شود – و…

زمان ریکاوری هارد چقدر است؟

زمان دقیقی را برای انجام پروسه ریکاوری هارد نمیتوان بیان داشت. با این وجود بر طبق تجربه 15 ساله متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه این پروسه مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان خواهد برد.

چه اطلاعاتی را میتوان ریکاوری کرد؟

متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه با مهارت و تجربه بدست آمده از 15 سال سابقه در امر ریکاوری هارد و همچنین دانش مشترک با شرکت MRT  (اینفو پارسه نمایندگی انحصاری شرکت MRT می باشد) قارد به بازیابی انواع اطلاعات مانند: فیلم، عکس، فایل های سیستمی، فایل های آفیس، فایل های صوتی و تمامی موارد موجود در هارد می باشند. مقدار بازگردانی این دیتا ها به مقدار آسیب دیدگی هارد بستگی دارد!

پروسه ریکاوری هارد چگونه انجام می شود؟

هارد دیسک شما پس از ارسال به مرکز ریکاوری اینفو پارسه، توسط متخصصین و دستگاه های تخصصی دپارتمان ریکاوری هارد اینفوپارسه بررسی می شود. در این پروسه هارد دیسک از نظر آسیب سخت افزاری و نرم افزاری مانند (P-list) مورد بررسی قرار می گیرد. سپس بر اساس مقدار آسیب دیدگی زمان ریکاوری از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع میگردد و در صورت تایید پروسه ریکاوری هارد شروع می شود.

متخصصین ریکاوری هارد اینفو پارسه چه کسانی هستند؟

لابراتور ریکاوری هارد اینفو پارسه زیر نظر مهندس پرداختی که خود دارای مدرک ویژه دوره ریکاوری هارد از شرکت MRT Lab  (بزرگترین سازنده سخت افزار و نرم افزار ریکاوری هارد مانند دستگاه های MRT Pro) و همچنین 15 سال سابقه در این زمینه می باشد در کنار مهندس رمضانی، مهندس پورنصیر، مهندس صفری و مقیسه که دوره تخصصی ریکاوری هارد خود را زیر نظر مدیر و متخصصین شرکت MRT  گذرانده اند اداره می شود.

آیا پروسه ریکاوری هارد در ایران با سایر کشور های جهان متفاوت است؟

پروسه ریکاوری هارد در کنار متخصصین خود نیاز به ابزار آلات پیشرفته همچون دستگاه های جراحی هارد و ریکاوری مانند Clean Room – Head Comb – MRT Ultra دارد. در تمام شرکت های دیگر موجود در کشور های دیگر (به استثناء شرکت های مادر یا همان تولید کننده هارد دیسک ها) نیاز به تمامی این ابزار هست که شرکت اینفو پارسه خود به عنوان نمایندگی یکی از برترین شرکت های در زمینه ریکاوری هارد (جهت دیدن نمایندگی شرکت اینفو پارسه از شرکت MRT  کلیک کنید) دارای تمامی تجهیزات مورد نیاز می باشد. 

آیا راه دیگری برای بازگردانی اطلاعات بدون مراجعه به مراکز تخصصی مانند دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه وجود دارد؟

در جواب این سوال باید گفت بله! نرم افزار های بسیاری در اینترنت وجود دارد که وعده بازگردانی اطلاعات را به شما می دهند اما در 95 درصد مواقع این نرم افزار ها عامل خرابی بیشتر در هارد شما می شوند. البته نرم افزار هایی همانند “سدیو – Sediv” که نیاز به فعال سازی لایسنس دارند وجود دارد با این حال در صورتی که نرم افزار نصب شود و امکان جوابگیری نباشد، امکان ریکاوری هارد دیسک با استفاده از ابزار آلات تخصصی از بین خواهد رفت. این مورد به علت نوشته شدن دوباره اطلاعات بر روی همان سکتور هایی که قصد ریکاوری آن ها را دارید اتفاق می افتد. لذا توصیه دپارتمان ریکاوری اینفو پارسه، ارسال هارد به مراکز معتبر بازیابی اطلاعات است.

چند تذکر مهم!

از ارسال هارد خود به مراکز غیر معتبر اکیدا خود داری نمایید زیرا امکان پخش شدن اطلاعات شخص شما وجود دارد پس از فهمیدن این موضوع که هارد شما نیاز به پروسه ریکاوری اطلاعات دارد از ریختن اطلاعات جدید به هارد دیسک اکیدا خود داری فرمایید در صورت استفاده از نرم افزار های ریکاوری موجود در اینترنت این موضوع را در تماس تلفنی با کارشناسان مطرح نمایید

جهت ارتباط و مشاوره رایگان در خصوص ریکاوری هارد میتوانید با شماره تماس 66175349 021 با دپارتمان تخصصی بازیابی اطلاعات اینفو پارسه ارتباط بر قرار نمایید و یا با ارسال مشخصات خود به پشتیبان آنلاین منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید.

بخش ارسال ریکاوری


  هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است

  فرم ارسال هارد به بخش ریکاوری هارد


   هارد صدای 'تق تق' می دهدهارد دیتکت نمی شودهارد بوی سوختگی میدهدهارد ضربه خورده است

   در چه مواردی میتوان اطلاعات از دست رفته را بازگردانی نمود؟

   با توجه به تجربیات ارزشمند دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه٬ مواردی از جمله پاک شدن اطلاعات٬ فرمت٬ آسیب های سخت افزاری هارد٬ نیم سوز شدن فلش ها٬ مشکلات مربوط به ویروس و موارد مشابه قابلیت بازیابی اطلاعات را تا ۹۹٪ دارا می باشند.

   زمان ریکاوری هارد چند روز می باشد؟

   در موارد بازیابی اطلاعات و یا تعمیر هارد نمیتوان بصورت دقیق زمانی را جهت اتمام پروسه نام برد. اما دلیل این امر چیست؟ در پروسه ریکاوری ابتدا نیاز به شناسایی مقدار آسیب دیدگی سکتور های هارد و یا آسیب دیدگی فیزیکی می باشد در این هنگام تعمیرکار هارد را وارد دستگاه های ریکاوری و تعمیرات کرده تا پروسه عیب یابی آغاز شود. سپس بنا بر نوع آسیب پروسه ریکاوری هارد انجام می پذیرد. بر طبق تجربه به دست آمده در سالیان اخیر، روند ریکاوری هارد مابین 2 الی 4 هفته کاری زمان می برد تا به مطلوب ترین حالت بازیابی اطلاعات صورت پذیرد. یکی دیگر از مواردی که زمان ریکاوری هارد را بالا میبرد پیدا کردن هارد مشابه (مشابه: سریال نامبر، برد و … ) می باشد. این مورد در روند ریکاوری هارد بسیار هایز اهمیت است.

   کدام فرمت از اطلاعات را میتوان بازیابی نمود؟

   در موارد بازیابی اطلاعات میتوان به تمامی فایل ها مانند پوشه ها٬ عکس٬ فیلم٬ فایل های نرم افزار٬ اسناد PDF و … دسترسی پیدا نمود.

   ابزار ریکاوری هارد MRT
   ابزار ریکاوری هارد MRT
   ابزار ریکاوری هارد MRT دهگم اتصال
   ابزار ریکاوری هارد MRT دهگم اتصال

   استفاده از دستگاه های قدرتمند ریکاوری هارد MRT Ultra

   دپارتمان بازیابی اطلاعات اینفو پارسه با داشتن کادری مجرب و قدرتمند در بخش ریکاوری هارد٬ جهت بالا بردن سطح کیفی بازگردانی دیتا اقدام به استفاده از بروزترین دستگاه های ریکاوری هارد در ایران نموده است. دستگاه های ریکاوری هارد MRT (که شرکت پارسه خود نماینده انحصاری شرکت MRT Lab در ایران است ) که دارای بالاترین میزان قدرت در امر ریکاوری هارد و تعمیر انواع هارد دیسک می باشند در کنار کادر مجرب اینفو پارسه٬ توانسته رضایت بیش از ۹۵ درصد از مشتریان را به خود اختصاص دهد.

    انواع هارد دیسک اکسترنال:

   ریکاوری هارد توشیبا | ریکاوری هارد سیگیتریکاوری هارد بوفالوریکاوری هارد مکستور | ریکاوری هارد ADATA     و ریکاوری انواع هارد دیسک های اکسترنال (خارجی) و اینترنال (داخلی) دیگر

    انواع هارد دیسک اینترنال:

   ریکاوری هارد توشیبا | ریکاوری هارد سیگیت | ریکاوری هارد هیتاچی | ریکاوری هارد سامسونگ | ریکاوری هارد وسترن دیجیتال     و ریکاوری انواع هارد دیسک های اکسترنال (خارجی) و اینترنال (داخلی) دیگر

    انواع فلش SD Card:

   ریکاوری SD Card در تمامی برند ها ریکاوری SD Card در تمامی ظرفیت ها

    انواع فلش مموری:

   ریکاوری فلش مموری در تمامی برند ها ریکاوری فلش مموری در تمامی ظرفیت ها

   همچنین از طریق گزینه های زیر میتوانید به بخش های مربوطه دسترسی پیدا نمایید.

   ریکاوری اندروید

   ریکاوری اندروید

   ریکاوری عکس

   ریکاوری عکس

   ریکاوری هارد

   ریکاوری هارد

   ریکاوری فیلم

   ریکاوری فیلم

    

    

    

    

    

    

    

    

   اطلاعاتی در خصوص دستگاه MRT موجود در دپارتمان ریکاوری هارد اینفو پارسه

   چرا خرید دستگاه ریکاوری MRT بهترین گزینه است ؟

   مقدمه

   در راستای فروش دستگاه فوق تخصصی ریکاوری هارد MRT توسط اینفو پارسه به عنوان تنها نمایندگی فروش دستگاه ریکاوری mrt توضیحات زیر را در خصوص خرید و فروش MRT در بازار ایران به نگارش در آورده٬ تا خریداران قبل از خرید دستگاه ریکاوری دیتا MRT اطلاعات کاملی در خصوص دستگاه mrt pro و مدل های مختلف آن را کسب کنند. لازم به ذکر است خرید دستگاه MRT PRO در دو شعبه انقلاب و ولیعصر انیستیتو اینفو پارسه صورت گرفته و تنها در صورت خرید دستگاه ریکاوری دیتا MRT در این مکان ها از مزایایی به خصوص خرید mrt pro بهره مند خواهید شد. در انتها انیستیتو اینفو پارسه در راستای فروش دستگاه ریکاوری اطلاعات MRT و جلب رضایت مشتری٬ خود را موظف به ارایه خدماتی که در هنگام عقد قرار داد خرید MRT گفته شده میداند.

   دستگاه ریکاوری هارد MRT چیست؟

   دستگاه ریکاوری حرفه ای و تعمیر هارد MRT دستگاهی متشکل از اجزا سخت افزاری و نرم افزاری میباشد که در یک پکیج تعمیر هارد و یا ریکاوری و تعمیر هارد به مشتری ارایه میگردد. این دستگاه برای تعمیر و ریکاوری انواع هادر دیسک های موجود در بازار با هر برندی به کاری میرود. این ابزار توسط مبتکران ما و همچنین شرکت بزرگ MRT Lab در لابراتور های مجهز و پیشرفته تعمیرات و ریکاوری هارد ساخته شده است. کلیت دستگاه را میتوان به دو بخش تقسیم کرد: 1. برد کنترل کننده MRT یا همان کارت MRT که در ورژن MRT Ultra قابلیت همزمان تعمیر و یا بازیابی اطلاعات ۴ هارد را به صورت همزمان مهیا میکند. 2. بخش دوم این دستگاه را میتوان لوازم جانبی آن به همراه نرم افزار فوق پیشرفته بازیابی اطلاعات آن دانست که با استفاده از این امکانات قابلیت ریکاوری هارد دیسک ها و یا تعمیر انواع خرابی هارد دیستک مانند بد سکتور٬ فریم ریر و یا … را به تعمیر میدهد. بخش نرم افزاری دستگاه های ریکاوری MRT متشکل از ۱۳ بخش و برنامه مخصوص جهت ریکاوری و یا تعمیر هارد میباشند. برخی از هارد های پشتیبانی شده توسط MRT را میتوان به مجموعه زیر نام برد Seagate | Western Digital | Samsung | Toshiba | Fujitso | Maxtor

   مزیت دستگاه ریکاوری حرفه ای MRT ؟

   در بازار ریکاوری هارد ایران ۲ محصول را میتوان به عنوان شاخص ترین و برترین محصولات بازار ایران و هچنین بازار جهانی نامید که در زمینه ریکاوری انواع اطلاعات و ریکاوری انواع هارد شهرت دارند. 1. MRT Pro Ultra – MRT Pro Udma 2. Pc3000 هر دو دستگاه را میتوان از جهاتی مورد تحسین و از جهاتی مورد انتقاد قرار داد. اما با به شما در تصمیم گیری صحیح در روند خرید دستگاه ریکاوری اطلاعات کمک مینماییم برای خرید یک دستگاه ریکاوری هارد پیشرفته نیاز به تفکر و مقایسه امکانات میباشد. برتریت دستگاه Pc3000 در سال های قبل از ورود MRT در بازار های جهانی و یا باز ایران بر تمامی دستگاه های ریکاوری دیگر بر کسی پوشیده نمیباشد. اما با ورود شرکت MRT به بخش ریکاوری هارد و تعمیرات هارد این شرکت با یک حرف قدرتمند روبرو میشود. در این جا چندین سوال مطرح میشود که پاسخ به آن ها در تصمیم گیری مشتری برای خرید یک دستگاه ریکاوری پیشرفته هایز اهمیت است.

   1. تفاوت اصلی دو دستگاه در چه موردی است ؟ عمده ترین تفاوت این دو دستگاه در برخی هارد های خاص میباشند که در بازار شهر های ایران یا به صورت بسیار نادر و یا اصلا وجود ندارند. به همین علت ۸۰ درصد از کارایی دو دستگاه کاملا شبیه هم بوده و نیاز یک تعمیر کار هارد را به طور کامل بر طرف مینماید.

   2. آیا خدمات پشتیبانی دستگاه ها در ایران وجود دارد؟ به طور یقین هر دو دستگاه در ایران فروشندگان انحصاری خود را دارا بوده و پشتیبانی دریافت کرده. اما میزان کیفیت پشتیبانی در ارایه خدمات پس از فروش در MRT بسیار بیشتر از Pc3000 میباشد. به صورتی که حتی بعد از تهیه دستگاه یک دوره کاملا رایگان مقدماتی برای استفاده از هارد و یا سوالات بعد از آن وجود دارد که در برند های دیگر مشاهده نمیشود.

   برگ برنده هر شرکت چیست؟

   تا قبل از ورود محصول MRT Ultra در ایران دستگاه Pc 3000 با توجه به قابلیت ساپورت بالاتر تعداد هارد یک برگ برنده نسبت به دستگاه های ریکاوری MRT در ایران داشت. اما با ورود کارت فوق پیشرفته MRT Ultra و ساپورت همزمان ۵ دستگاه این برگ برنده از بین رفت! اما سوال اصلی اینجا مطرح میشود! با توجه به صحبت های بالا شرایط هر دو دستگاه یکسان میباشد. چرا اینفو پارسه و یا بازار ریکاوری هارد ایران تمایل و کشش بیشتری به سمت MRT دارند؟ جواب این سوال از جهاتی بسیار ساده می باشد. • در بازار رقابتی ایران خرج کرد یکباره حدود ۳۰ میلیون تومان برای یک دستگاه به صورت یک جا برای اکثر تعمیر کاران مقدور نمیباشد. • اما انیستیتو اینفو پارسه با همکاری شرکت MRT پکیچ های متنوع و مناسب هزینه های تعمیر کاران را ایجاد نموده تا با حدود ۲ میلیون تومان پیش پرداخت صاحب دستگاه شده و در ماه با استفاده از خود دستگاه هزینه های جاری آن را تا اتمام قسط به دست آورید • در بخش اهمیت دار دیگری میتوان به این نکته اشاره کرد که دستگاه Pc 3000 بعد از خرید قابل انتقال به غیر نمیباشد و بعد از خرید در هر حالتی دستگاه قابل به فروش به شخص دیگری نیست • اما خریداران MRT میتوانند در هر زمان بعد از خرید اقدام به فروش دستگاه خود کرده.

   تفاوت دو نسخه Online و Offline چیست؟

   نسخه آفلاین :


   دستگاه MRT نسخه آفلاین را میتوان در دو سری خریداری نمود. ۱ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair که برای تعمیرات هارد استفاده میگردد ۲ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair & Recovery که هم برای تعمیرات و هم ریکاوری هارد مورد استافده قرار میگیرند نکته: در این نسخه ها تمامی مبلغ به صورت یکجا پرداخت شده و دستگاه بعد از ریجستر شدن توسط انیستیتو اینفو پارسه به حالت آفلاین در آمده و دیگر برای استفاده از دستگاه دیگر نیازی به اتصال به اینترنت نمیباشد.   نسخه آنلاین :


   دستگاه MRT در نسخه آنلاین را میتوان در دو سری خریداری نمود. ۱ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair که برای تعمیرات هارد استفاده میگردد ۲ – دستگاه MRT Ultra H.D.D Repair & Recovery که هم برای تعمیرات و هم ریکاوری هارد مورد استافده قرار میگیرند نکته: در این نسخه مبلغ کل به صورت قسط بندی شده میباشد و خریدار زا همان ابتدای خرید میتواند کار با دستگاه را شروع کند. اما تا اتمام مبلغ کل دستگاه برای هربار استفاده نیاز به اتصال اولیه به اینترنت را دارا میباشد.

   مشاوره رایگان و خرید
   WhatsApp chat