محاسبه هزینه ریکاوری دیتا

– در لیست زیر شما میتوانید حدود بازه هزینه انواع ریکاوری هارد را مشاهده نمایید –

ریکاوری استاندارد:

متد کاری: در این مدل از ریکاوری ابتدا هارد توسط تکنسین مورد بازبینی قرار می گیرد و سپس با توجه به میزان حجم ریکاوری دیتا و همچنین زمان مورد نیاز جهت بازگردانی دیتا هزینه مشخص می شود.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد استاندار از 200.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

ریکاوری سریع:

متد کاری: در این مدل از ریکاوری، تکنسین هارد مذکور بلافاصله بعد از ارجاع به دپارتمان ریکاوری هارد پارسه شروع به بازیابی اطلاعات خواهد کرد و سپس با توجه به میزان حجم ریکاوری دیتا و همچنین زمان مورد نیاز جهت بازگردانی دیتا هزینه مشخص می شود.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد سریع از 300.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

ریکاوری اضطراری:

در این مدل از ریکاوری هارد، تکنسین مربوطه در تمامی روز های کاری هفته و حتی تعطیلات به امور مربوط به بازیابی هارد شما مشغول می شود تا در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات شما را بازیابی کند.

هزینه دریافتی: هزینه دریافتی جهت ریکاوری هارد اضطراری از 350.000 تومان شروع شده و بسته به موارد اشاره شده در پاراگراف متد کاری متغیر خواهد بود.

 

در مجموع هزینه های ریکاوری هارد پیچیده و بسته به شرایط ایجاد شده برای هارد شما محاسبه میگردد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره تماس 66175349 021 و یا از طریق پشتیبان آنلاین سوالات خود را مطرح کرده و در اسراع وقت جواب خود را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول:

– درصورتی که هارد در مرکز ریکاوری اینفو پارسه مورد بازبینی قرار گیرد و عملیات بازگشت دیتا با مشکل مواجه شود و دیتا ریکاوری نشود آیا هزینه ای متحمل خواهد شد؟

خیر. هزنیه های ریکاوری هارد در صورتی اعمال می شود که تمام دیتا درخواستی تحویل مشتری گردد و تایید مشتری بر روی فاکتور بصورت امضا و یا اثر انگشت صبت شود.

 

– زمان ریکاوری هارد چقدر است؟

برای دریافت جواب این سوال به این لینک مراجعه نمایید.

 

– آیا امکان برگرداندن فایل ها بصورت تکی و یا درخواستی وجود دارد؟

بله. بسته به شرایط هارد امکان مشاهده اطلاعات قابل بازیابی وجود دارد و کاربر میتواند بنا بر انتخاب خود درخواست ریکاوری فایل های مورد نظر را بدهد.

بازیابیاطلاعات هارد
چگونگی شروع پروسه ریکاوری هارد
بازیابی اطلاعات ssd
جراحی هارد دیسک

Comments are disabled.

مشاوره رایگان و خرید
WhatsApp chat